בלוג המזבלה
האיש של המזבלה

פורטפוליו – Mizbala סוכנות קריאייטיב

(דצמבר 2010) העמוד בשיפצוריישן ויתעדכן בהמשך! אהוי, הגעתם לעמוד הפורטפוליו של סוכנות הקריאייטיב מזבלה, בסקשן זה של האתר תוכלו להתרשם ממקבץ עבודות של הסוכנות בתחומים שונים, בארץ ובעולם. אחלה!

כריסטינה אגילרה Royal Desire – פעילות קד"מ אינסטור, אחת מבין מספר פעילויות של הסוכנות, שנמכרו לחברת פרוקטר אנד גמבל העולמית במסגרת קמפיין ההשקה האירופאי לבושם החדש של הזמרת.

כריסטינה אגילרה Signature – פעילות גרילה ייחודית אשר יצרה באזז אדיר בישראל וברחבי העולם בהתבסס על קריאייטיב מקורי של הסוכנות. המהלך הופק בארץ על ידי הסוכנות וכן במדינות רבות ברחבי אירופה על ידי משרדים שונים.

כריסטינה אגילרה By Night – מהלך הגרילה בלובליאנה, סלובניה, הופק על ידי ליאו ברנט פובליסיס.

כריסטינה אגילרה By Night – מהלך הגרילה בסופיה, בולגריה.

איגוד הרוגבי, יש רוגבי בישראל! – קמפיין ויראלי של הסוכנות לקידום איגוד הרוגבי הישראלי, הקמפיין זכה למעלה מ-200,000 צפיות ברחבי הרשת והופיע ב-4 ערוצי טלוויזיה שונים.

פיילוט Frixion – קמפיין שיווק חוויתי ממוקד ובאזזרי לקידום העט המחיק החדש של פיילוט. המהלך כלל שתי פעילויות שטח מרכזיות, אחת ממוקדת לתלמידים והשנייה לציבור הרחב.

OxFam, מדחום היו טיוב האינטראקטיבי – סרטון יו טיוב אינטראקטיבי שנעשה בשיתוף עם רועי כהן לקידום המאבק בהתחממות גלובאלית. הסרטון זכה במקום התחרות בתחרות של פסטיבל קאן ואתר יו טיוב והופיע ב-5 ערוצי טלוויזיה שונים.

תאגיד המיחזור TubePetition – עצומת יו טיוב אינטראקטיבית לתאגיד המיחזור לקידום ועידת קופנהגן. הסרטון זכה לכ-300,000 צפיות ברחבי הרשת וכן הופיע ב-6 ערוצי טלוויזיה שונים ברחבי העולם.