בלוג המזבלה
פסטיבל קאן 2016
פסטיבל קאן 2016

סמסונג אלקטרוניקס הוכתרה כמשווקת היצירתית ביותר במסגרת פסטיבל קאן ליונס 2016

ענקית האלקטרוניקה סמסונג (Samsung) הוכתרה בתור המשווקת היצירתית ביותר לשנת 2016 (Creative Marketer of the Year) וזאת במסגרת מוקדמות פסטיבל הפרסום הבינלאומי קאן ליונס (Cannes Lions) שיתקיים בעוד כחודש בצרפת. התואר הוענק לאור יוזמות שיווקיות יצירתיות, חדשניות ובעלות משמעות של סמסונג בעולם במהלך 2015. סמסונג מלטשת בהתמדה את הגישה השיווקית שלה בהתאם לאסטרטגיה הממוקדת בצרכן ובאופן שבו המוצרים והטכנולוגיות שלה יוצרים משמעות בחייהם של צרכנים.

רונן סלם, מנהל חטיבת השיווק בסמסונג ישראל: "הזכייה בתחרות קאן ליונס מוכיחה פעם נוספת את מובילותה של סמסונג בתחום הטכנולוגיה, אך לא רק. אנחנו גאים על קבלת הפרס היוקרתי ונמשיך להשקיע ביצירת חידושים שגורמים ללקוחות שלנו בישראל להתרגש".

קמפיין 'Samsung Safety Truck'

"אנו מאמינים שחדשנות מעניקה לבני אדם הזדמנות להגיע גבוה יותר ולחלום חלומות שאפתניים יותר," אמר מר קו (Mr. Kwanghak Koh), מנכ"ל סמסונג אלקטרוניקס ישראל. "בסמסונג, העשרת חיים של בני אדם עומדת במרכז כל פעולותינו והשיווק שלנו משקף את הפילוסופיה הזו".

טרי סאווג' (Terry Savage), יו"ר פסטיבלי ליונס, אמר: "כשבוחנים את הזכיות של סמסונג בקאן ליונס, אפילו רק את אלו של השנה שעברה, מדהים לראות את הגיוון שהשיגה החברה הודות למחויבותה ליצירתיות. החברה מצטיינת בכל התחומים, בין אם מדובר בתקשורת הקשורה לשירותי בריאות, ביצוע או תוכן שיווקי".

פסטיבל הפרסום Cannes Lions מתקיים זו השנה ה-63 בעיר קאן שבצרפת ונחשב לאירוע הפרסום החשוב בעולם. בפסטיבל לוקחים חלק כ-15,000 נציגים מכ-95 מדינות. נציגת הפסטיבל בישראל היא רשת שוקן.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה