בלוג המזבלה
דג הזהב, מנהלי שיווק מצייצים
דג הזהב, מנהלי שיווק מצייצים

'מנהלי שיווק מצייצים' ודג הזהב מגרילים כרטיס כניסה לפסטיבל קאן 2017

קהילת 'מנהלי שיווק מצייצים' שהוקמה ע"י לירן פורמן, טל ספיבק ואמיר שניידר, חוברת לשיתוף פעולה ייחודי עם 'רשת שוקן' ותחרות הקריאייטיב 'דג הזהב' זו השנה השנייה.

לראשונה ובמסגרת שיתוף הפעולה, יוענק גם פרס שווה במיוחד; כרטיס כניסה לפסטיבל הפרסום הבינלאומי קאן ליונס 2017 (Cannes Lions) שיתקיים בין 17 ל-24 ביוני בצרפת. הכרטיס בשווי של 2,750 אירו מחבילת ה-Mini של פסטיבל קאן, הכוללת 4 ימי כניסה להרצאות, טקסי הכרזת הזוכים, מפגשי נטוורקינג וכניסה ליום החדשנות של הפסטיבל.

פסטיבל Cannes Lions
פסטיבל Cannes Lions

קהילת השיווק יוצאת בקול קורא למשרדי פרסום להתחרות על בריף להכנת מודעה שתתפרסם בגיליון דג הזהב הקרוב. המודעה הזוכה תתמודד גם בתחרות דג הזהב על הגשת מועמדות בפסטיבל קאן. בנוסף, הקהילה מציעה הטבה בלעדית למנהלי שיווק שמגישים מודעה לדג הזהב וחברים בקהילה: הגרלה על כרטיס כניסה לפסטיבל קאן.

כל מנהלי השיווק שיגישו מודעה לדג הזהב עם משרדי הפרסום שלהם, זכאים להיכנס להגרלה על כרטיס כניסה לפסטיבל קאן. ההגרלה פתוחה למנהלי שיווק החברים בקהילה. את המודעות ניתן להגיש לדג הזהב עד 20.12 (בתשלום). יו"ר מערך השיפוט הנבחר הוא יורם לוי, מבעלי משרד הפרסום ברוקנר יער לוי. את התחרות מנהלת כמדי שנה, עו"ד סיגל סינוואני, סמנכ"לית המסחר של עיתון הארץ.

לדברי מנהלי הקהילה, אמיר שניידר, טל ספיבק, לירן פורמן, אריאל פלג ומרי תקווה, התחרות מהווה "הזדמנות הן עבור משרדי פרסום להשתתף בתחרות המעודדת מצוינות קריאטיבית והן עבור מנהלי שיווק המעוניינים להגיש מודעות לתחרות דג הזהב ולהתחרות על כרטיס כניסה לפסטיבל היוקרתי המהווה שער לעולם של יצירתיות והשראה".

אמיר, טל ולירן - מנהלי שיווק מצייצים
אמיר, טל ולירן – מנהלי שיווק מצייצים

כמדי שנה, זו השנה ה-23 שרשת שוקן מקיימת את תחרות "דג הזהב". התחרות נועדה לעודד מצוינות בתחום פרסום הפרינט בארץ. באמצעות התחרות רשת שוקן מביאה לידי מימוש את הגישה שרואה בפרינט הקריאייטיבי פרסום אפקטיבי ומעודדת בכך שימוש מפתיע וחדשני במודעות הפרינט.

המודעות המתמודדות בתחרות יפורסמו בגיליון דג הזהב שיופץ בדיוור ישיר ב-29.12 ללקוחות מובילים במשק, משרדי הפרסום ומנויי עיתון הארץ. בהמשך לשנה שעברה, בנוסף לגיליון המודפס, התחרות תקבל ביטוי גם במדיה הדיגיטלית. יוקם מדור אינטראקטיבי באתר הארץ ויפורסמו בו כל המודעות שישתתפו בתחרות ותכני הגיליון המודפס. המודעה שתצבור את מספר השיתופים הגדול ביותר תזכה לתואר בחירת הקהל, ותקודם גם באתרים הארץ ו-TheMarker. הזוכים יזכו בסופ"ש מפנק בבית מלון בארץ.

במקביל לשיתוף הפעולה עם 'מנהלי שיווק מצייצים', מודיעה רשת שוקן על השקת בריף יאנג ליונס (Cannes Young Lions) ביחד עם 'הבצפר' ואיגוד חברות הפרסום. מדובר בתת-תחרות המיועדת לאנשי ונשות קריאייטיב מתחת לגיל 30, במסגרתה יזכו שניים מהם בטיסה וכניסה לפסטיבל קאן והשתתפות בקטגוריית ה-Young Lions. ההשתתפות בתחרות פתוחה לאנשי קריאייטיב שעובדים במשרדי פרסום החברים באיגוד הפרסום. (להורדת הבריף).

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...