בלוג המזבלה
האיש של המזבלה

יצירת קשר ושליחת חומרים

ברוכים הבאים לעמוד יצירת הקשר עם 'בלוג המזבלה'. המזבלה עוסקת בעולם הפרסום, שיווק, יח"צ בישראל. לצד פוסטים מקצועים בנושאי טרנדים, מדרגי מדיה חברתית ועוד. המזבלה היא גם ארכיון הפרסום והקריאייטיב הישראלי הגדול ביותר עם למעלה מ-85,000 תוצרים בטלוויזיה, פרינט, חוצות ועוד.

יצירת קשר עם המזבלה היא עניין פשוט למדי, ניתן באמצעות הטלפון, אימייל וכו'. במידה וטיב הפניה שלכם "בהול" קרי עניינים משפטיים, אנא שלחו מייל לכתובת הבאה בלבד: mobile@mizbala.com. מכתבי התראה בטרם נקיטה בהליכים משפטיים יש לשלוח בדואר רשום לכתובת הבאה בלבד: מזבלה ת.ד. 23346 מיקוד 61233. שליחת דואר משפטי שלא דרך דואר רשום לכתובת המצויינת לעיל אינו קביל בשום צורה.

  • צ'קים ודואר דיסקרטי: מזבלה, ת.ד. 23346 תל אביב יפו מיקוד 61233
  • חומרים לבלוג בלבד (יח"צ וכו': בבקשה רק אייטמים ראשוניים): contact@mizbala.com
  • פניות לסוכנות הקריאייטיב המזבלה: agency@mizbala.co.il
  • לאמיצים: דורי בן ישראל קריו 0545-385332 או 077-404-3800, שעות מומלצות – בכל יום החל מ-15:00 ועד 00:00

דגשים לפני פנייה למזבלה:

תכני האתר: יח"צנים וכו', אם יש לכם תוכן ויראלי-חדשותי הרלוונטי לקהילת המזבלה ולפרסום ראשוני, ניתן גם לעשות פולואפ טלפוני. מומלץ לשלוח חומרים 24 שעות בטרם הפרסום המיועד, כך נוכל להבטיח התייחסות נאותה ואישית לכל מאות הפונים מדי יום.

חומרים, פניות וכו' ניתן לשלוח לכתובת המייל contact@mizbala.com בנוסף ניתן לצרף קבצים עד משקל של 13MB. שימו לב שכל פנייה למזבלה כפופה לתנאי השימוש המופיעים מטה.

תנאי שימוש באתר, פניות ושליחת חומרים.