בלוג המזבלה

תחתימו אותם כבר גוד דאמט!

את עופר וישניא, בדיי ג'וב – מעצב ומתכנת אתרים ובפאן ג'וב – הגיטריסט המוביל של להקת Solstice Coil (נקודות השוויון וההיפוך) "פגשתי" דרך המזבלה, בזמנו הוא הציע לי להצטרף ללהקה, ואני מצטט:

האם אתה מנגן על כלי כלשהו? אם כן, אתה צריך להצטרף ללהקה שלנו

לצערי אני לא מנגן על שום כלי, למרות שבצעירותי סומנתי כריצ'רד קליידרמן הבא (מורה חירש).

עופר ריתק אותי לכיסא (שלפני יומיים נשבר) עם הקונספט הפרסומי ללהקה. בשונה מחברנו נערי הברכה, להקת Solstice Coil מצאה בדרך קריאייטיבית להפליא את ה-reason why האולטימטיבי להחתמתם על חוזה הקלטה וזאת מבלי שבכלל התחלתי לדבר על השירים שלהם.

החבר'ה הקימו את האתר Get Us A Record Deal.com – הקורא להשיג להם חוזה הקלטה. תחת הסיסמא "האם אתה רוצה זאת על המצפון שלך" מוצגים שם כמה עשרות פרינטים עם סיבות די משכנעות למה כדי להחתימם. (קליק להגדלה)

solstice, סולסטיס, עופר וישניא, שי ילין, שיר דויטש

solstice, סולסטיס, עופר וישניא, שי ילין, שיר דויטש

בנוסף לפרינטים, הם הרימו גם אתרון בפרוטוקל WAP (סלולארי) המאפשר לנהגים לבדוק עומסי תנועה ותוך כדי להאזין למוזיקה שלהם. קליק

כקופירייטר וחובב מוזיקה בהחלט התלהבתי מכישורי הקופירייטינג והשירה של הלהקה. אני מאמין שבעתיד עוד נשמע רבות על החבורה הזו. ואולי אז, כשתגענה המעריצות המטורפות, חזיות בדואר ושורות בשירותים אקח שיעורי ריענון על האורגן ואנטוש את המזבלה לטובת החיים הטובים.

אחרי סיבוב הופעות באירופה ולרגל שנתיים לצאת דיסק הבכורה המצליח, החבר'ה מופיעים ביום חמישי הקרוב (20.9) במועדון הקולטורה בתל אביב. תקפצו!


solstice, סולסטיס, עופר וישניא, שי ילין, שיר דויטש

12 תגובות

הוסיפו תגובה