בלוג המזבלה

קופיקו בבצפר

לפני בערך חודשיים פנו אלי רוני אפלבויים ועופר גולן, מנהלי קורס הקופייריטינג של הבצפר של חברות הפרסום, והציעו לי לרכז את סדנת האינטראקטיב שבאה לטובה על כל קורסי הקופי שרצים בבצפר, בד"כ לקראת סיומם. בגלל שאני בנאדם רציני, עניתי כך: "אה… אני צריך לחשוב על זה קצת… אוקי אני אעשה את זה!".
נחמד שההצעה הגיעה מכיוונם כי זמן מה לפני כן החלה להתגבש בי הכוונה להציע להם את אותה הצעה בדיוק, ככה שיצאתי די גבר גבר עם פאסון שרק יושב ליד הטלפון, לוחץ על סנד ומקבל הצעות מפתות מאנשים חשובים.
ניגשתי למשימה ובניתי, יחד עם עוד כמה דיגיטלים מנוסים מ-TBWA/DIGITAL, תכנית של ארבעה שיעורים לכל אחד משני הקורסים שפועלים במקביל כרגע. השיעור הראשון, בהדרכתי, התקיים השבוע. דיברנו על מגוון הכלים שהמדיה האינטראקטיבית מעמידה לרשות הקריאייטיביונר, ביניהם – באנר, מיניסייט, ניוזלטר, סרטון ויראלי, פעילות ויראלית, ADVERGAME, וכמובן שהתפנקנו על דוגמאות מהעולם שעושות חשק ללכת מכות מרוב קנאה.
בשיעורים הבאים הסטודנטים יפגשו את שלומית קוטק – סמנכ"לית אסטרטגיה בטיבידיגי, גיא מור – מנכ"ל טיבידיגי ואת גיא ספרוקט – סמנכ"ל קריאייטיב בטיבידיגי. יהיה מעניין.

זאת פעם ראשונה שאני מלמד מבלי שתינתן לי הסמכות להוריד ל-30 שכיבות שמיכה או לתזז את מי שמפריע במהלך השיעור, אבל בסיכום הכללי יצאתי די מרוצה מהתפקוד שלי כמורה ונדמה לי שגם הקופים (עם פ' דגושה) לא ילכלכו עלי מאחורי הגב.

קורס קופי ג'2. הרגל מצד שמאל של התמונה, תמסרי לבחורה שמחוברת אלייך שאני מתנצל.
copywriters11.jpg

קורס קופי ג'1. יצאו קצת יותר פוטוגניים, או שהצלם שבי התעורר מהשינה.
copywriters2.jpg

יציאות של מורה שכמעט פלטתי:

1. מי שזה לא מעניין אותו יכול לצאת החוצה.
2. אני אפריד ביניכם!
3. או שאני מדבר או שאתה מדבר!
4. אם היה צלצול, הוא היה בשבילי.
5. יש לי עיניים בתחת.

13 תגובות

הוסיפו תגובה