בלוג המזבלה
טרול פייסבוק
טרול פייסבוק

פייסבוק חסמה את רז ציפריס ל-30 יום אבל אז הוא הטריל אותה בצורה גאונית

רז ציפריס, איש תוכן ושותף בחברת FeedMedia ומי שנחשב לאחד הממיסטים המוכרים והאהודים בפייסבוק, נחסם ביום חמישי האחרון ל-30 יום לאחר שפייסבוק הסירה את אחד הסטטוסים שלו בטענה כי עבר על תקנון הרשת החברתית.

ציפריס לא נשאר חייב לענקית האינטרנט והחליט לחפש דרך אולי בלתי אפשרית להמשיך לתחזק את הפרופיל שלו למרות החסימה ותאמינו או לא, הוא מצא.

רז ציפריס ניצח את פייסבוק
רז ציפריס ניצח את פייסבוק

ציפריס גילה כי הוא אומנם לא יכול להעלות שום סטטוס, תמונה או וידאו וגם חסום מלהעלות תכנים לפרופיל דרך צד שלישי כדוגמת טוויטר ואינסטגרם או אפילו לענות להודעות בצ'ט, אבל אז הוא עלה על טריק מאוד פשוט.

שורת ה-bio (אודות) שפייסבוק הוסיפה לפני כמה חודשים לפרופילים, אינה חסומה בפני מי שנחסם משימוש בפייסבוק, ועתה ציפריס יכול לעדכן אותה ולהעלות סטטוסים באמצעותה מתי שהוא רק רוצה. עידכון שורת ה-bio מופיע בפיד של הגולשים, זוכה ללייקים ותגובות ומתפקד כסטטוס רגיל לכל דבר.

קראו גם: חזקוש ישורון הטריל את פייסבוק עם כרטיס רב קו

ובכך החל מהבוקר, מתחזק ציפריס את פרופיל הפייסבוק שלו ומעלה סטטוסים אך ורק דרך שורת ה-bio, כאשר בכל עידכון זו הופכת לסטטוס בפני עצמו אשר אינו נמחק גם לאחר עידכון הטקסט. ויש גם בונוס. אי אפשר לדווח לרעה (ריפורט) על תכנים שנכתבים בשורת ה-bio. ועל זה נאמר מלך מלכי הטרולים.

מוזמנים לעקוב אחרי רז > Raz Tsipris

רז ציפריס ניצח את פייסבוק
רז ציפריס ניצח את פייסבוק
רז ציפריס ניצח את פייסבוק
רז ציפריס ניצח את פייסבוק
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

6 תגובות

הוסיפו תגובה