בלוג המזבלה
עוגת מוס קרמבו
עוגת מוס קרמבו

מיליון צפיות אורגניות: גרייט דיגיטל עושים 'טייסטי' עם עוגת מוס קרמבו ויראלית

סרטון מותגי של גלידת שטראוס שעלה ביום חמישי לעמוד הפייסבוק של המותג, מצליח לצבור למעלה מ-1MIL צפיות אורגניות (& קאונטינג), ללא הוצאת שקל אחד על קידום הסרטון בפרסום בפייסבוק, כך על פי גורם במשרד הפרסום גרייט דיגיטל.

נתוני הסטטוס באדיבות גלידת שטראוס
נתוני הסטטוס באדיבות גלידת שטראוס

עידכון: לבקשת המזבלה, גלידת שטראוס חשפו את נתוני הסטטוס.

סרטון המתכון לעוגת מוס קרמבו, שעלה כחלק משגרת פעילות הוידאו המותגי בעמוד 'גלידת שטראוס' של יוניליוור ישראל, הופק על ידי מחלקת התוכן של סוכנות גרייט דיגיטל ברוח סרטוני המתכונים הויראלים של טייסטי מבית באזזפיד (Tasty).

זהו הסרטון המשמעותי של 'גלידת שטראוס' ובכלל שמצליח להתפוצץ בכאלו מימדים ברשת החברתית ולהשיג ויראליות גבוהה במיוחד, ללא השקעה בקידום בפייסבוק. בבחינת הנתונים הסרטון השיג עד כה למעלה מ-1,000,000 צפיות, כ-11 אלף לייקים, 6.8 אלף תגובות ו-11 אלף שיתופים, שהם כ-2 מיליון חשיפות. עבור גרייט דיגיטל מדובר בהצלחה ויראלית מקומית וגם בחיסכון כספי לא קטן על חשבון הקידום בפייסבוק, שמוערך בלמעלה מ-60,000 ש"ח לתוצאות דומות.

סרטוני טייסטי של באזזפיד, הפכו בשנה האחרונה לאחד הז'אנרים הויראלים והמדוברים ביותר ברחבי הרשת החברתית. Tasty מומן בין היתר על ידי פייסבוק עצמה, כחלק מאסטרטגיית ה-Video First ויצירת תכני וידאו ייעודים לפייסבוק.

משרד הפרסום גרייט דיגיטל (לשעבר גרייט אינטראקטיב), מוצב בשנתיים האחרונות, כאחד ממשרדי הדיגיטל והסושיאל המובילים בישראל. המשרד מנהל שורה של מותגים מוכרים, בהם מותגי יוניליוור-תלמה, שעמודיהם מדורגים כדרך קבע, בדירוג עמודי הפייסבוק הפופולארים בישראל של המזבלה וחברת SpyTheNet. באחרונה רכשה קבוצת גרייט את פעילות משרד הסושיאל ריפרש (Refresh) של אדם שוב.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

תגובה אחת

הוסיפו תגובה

Loading...