בלוג המזבלה
פייסבוק
פייסבוק

מארק צוקרברג מודיע על הרחבת פעילותה של פייסבוק בסוגיות קהילתיות

מארק צוקרברג, מייסד הרשת החברתית 'פייסבוק' מודיע בדקות האחרונות על הרחבת פעילות 'Social Good Forum', יוזמה קהילתית של פייסבוק לתמיכה בעמותות ובגופים שמגייסים תרומות. פייסבוק גם מציינת היום את יום "המעשים החברתיים הטובים" כך להגדרתה ומכריזה על מגוון כלים חדשים במטרה על פי המוצהר "להפוך את העולם למקום טוב יותר".

בין השירותים החדשים שמשיקה פייסבוק: שירות עזרה קהילתי שמאפשר לעמותות ולארגונים לקבל ייעוץ בנושאים שונים, בדגש על מציאת מקלט למגורים, מזון ומצרכים נוספים במקרה של אסונות טבע.

עבודה ביח"צ / קרדיט: pxhere
משרד יחסי הציבור "דנה כחלון תקשורת ויח"צ" מתרחב ומחפש תקציבאי/ת שיצטרפו לצוות. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
ניהול קריאייטיב | קרדיט: pxhere
למשרד פרסום מוביל בתחומו דרוש/ה מנהל/ת קראייטיב תותח/ית שנושם/ת יצירתיות ומפצח/ת בריפים להנאתו/ה. אם את/ה איש/ת קריאייטיב מנוסה המעוניין/ת לעבוד עם הלקוחות המובילים במשק, ליהנות מעבודה יציבה עם צוות יצירתי ולאתגר את עצמך בכל יום מחדש, אנחנו מחכים לך! * ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרושים / קרדיט: pxhere
למשרד יחסי הציבור דנה כחלון תקשורת ויחסי ציבור דרוש/ה תקציבאי/ת. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית מול גופי ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרוש מעצב/ת, קרדיט: PixaBay
Position: Graphic Designer (Job #0291) Tenengroup is looking for a Graphic Designer to join the team and design all site & marketing related materials: Sites banners, Newsletters, Ads, Social content etc. This is a full time position from our ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
גיוס תרומות בתוך סרטון לייב
גיוס תרומות בתוך סרטון לייב

צוקרברג גם מודיע על הרחבת האפשרויות והפריסה של 'בדיקת בטיחות' של פייסבוק (Saftey Check), שמאפשרת לאנשים לדווח במהירות לחברים ולבני משפחה שהם לא נמצאים בסכנה בזמן מצב חירום, ומסייעת להם ליצור קשר עם האנשים החשובים להם.

לצד הרחבת פעילות גיוס הכספים בתוך תחומי הרשת החברתית. שעתה מאפשרת לגולשים לתרום ללמעלה מ-750 אלף עמותות וארגונים ללא מטרות רווח ישירות באמצעות כפתור תרומה שמתווסף לסטטוס ולסרטוני לייב וידאו.

אולם עיקר ההכרזה של פייסבוק הוא סביב מערכת שותפים חדשה שהוקמה עבור עמותות ומלכ"רים בשיתוף פעולה עם קרן התרומות של ביל ומלינדה גייטס.

עמותות שממוקמות בשלב זה בארצות הברית בלבד, יזכו במהלך חודש נובמבר לתרומות בגובה של עד מיליון דולר (סה"כ) ועד 1,000 דולר לתרומה יחידה, מפייסבוק ומקרן הסיוע של ביל ומלינדה גייטס. במסגרת חודש נובמבר, פייסבוק מודיעה כי תוותר על העמלות ותתרום בעצמה כחצי מיליון דולר למגייסי תרומות שיעשו זאת בתוך תחומי הרשת החברתית.

תרומה של מיליון דולר היא כמובן סכום מגוחך לכל הדעות עבור הרשת החברתית, אולם הוספת כפתור התרומה לסרטוני הלייב וידאו, יחזק משמעותית את אסטרטגיית ה-Live של פייסבוק ובכך גופים קהילתיים רבים ייצרו יותר ויותר תכני וידאו בשידורים חיים בתוך מטרה לגייס כספים ישירות מתוכם. יש לציין כי הפיצ'ר המדובר הוטמע כבר לפני מספר שנים באתר YouTube.

מארק צוקרברג על התמיכה בעמותות

הוסיפו תגובה