בלוג המזבלה
ג'ורדנה קטלר
ג'ורדנה קטלר

ג'ורדנה קטלר, הלוביסטית של פייסבוק ישראל תגיע מחר לדיון בכנסת בנושא טרור והסתה

ג'ורדנה קטלר (Jordana Cutler), מקורבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו שמונתה ביוני השנה כלוביסטית מטעם חברת פייסבוק ישראל, תיקח חלק מחר (21.11), בדיון מיוחד שיתקיים בכנסת בנושא "פרסום תכנים המעודדים וקוראים לעשיית מעשה טרור ברשתות חברתיות".

בחברת פייסבוק ישראל בניהולה של המנכ"לית עדי סופר תאני, מעדיפים להצמיד לקטלר את הטייטל 'מנהלת תחום מדיניות ותקשורת', אולם מאז כניסתה לתפקיד, קטלר למעשה משמשת כלוביסטית מטעם חברת פייסבוק ישראל שנפגשת עם לא מעט פוליטיקאים, אנשי ציבור ומשפט, הן במסדרונות הכנסת והן בפגישת אישיות ודיסקרטיות שמטרתן לטרפד ו/או להכווין חקיקה אפשרית כלשהי בעניין פייסבוק, כך שלא תפגע בהכנסות של החברה בישראל ובאופן פעילותה.

בדיון שיתקיים מחר, יעלו לסדר היום הצעות של חברי הכנסת מירב בן-ארי, עליזה לביא, רויטל סויד, יו"ר ועדת המדע אורי מקלב ומיכל רוזין. הדיון יערך באולם 'נגב' וישודר בערוץ הכנסת החל מהשעה 10 בבוקר.

קטלר נכנסה לתפקיד לפני כחצי שנה ובכפיפות לסיימון מילנר, מנהל המדיניות האיזורי של פייסבוק EMEA. מילנר עצמו אף הגיע מספר פעמים לישראל בכדי להשתתף בדיוני חירום בכנסת בנושא הסתה וביריונות.

מינויה של קטלר הרים גבות רבות בתקשורת, במיוחד לאור קירבתה לראש הממשלה נתניהו. בעברה שימשה כמנהלת לשכת שגריר ישראל בארצות הברית, כסגנית היועץ הבכיר לראש הממשלה בענייני תפוצות וכקצינה בכירה לדיפלומטיה ציבורית בשגרירות ישראל שבארה"ב.

עם מינויה של קטלר מחלקת התקשורת, הדוברות והיח"צ של פייסבוק התחלקה לשלושה גורמים; כשדלנית, קטלר תתמקד בהידוק קשרי הממשל של פייסבוק ישראל, משרד היח"צ של פייסבוק ישראל 'שלום תל אביב' יטפל בניהול המשברים של פייסבוק וראש מערך התקשורת ויחסי הציבור של פייסבוק יעבור לתפקיד אינהאוס במטה פייסבוק תל אביב בשדרות רוטשילד. כזכור, בתחילת חודש אוקטובר החלה פייסבוק ישראל בחיפוש אחר זה שיאייש את המשרה הנחשקת כראש מערך התקשורת של פייסבוק ישראל.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...