בלוג המזבלה
אייל רביד, ויקטורי
אייל רביד, ויקטורי

פייסבוק חסמה לשבוע את מנכ"ל רשת ויקטורי – הסיבה לכך כנראה תעניק לו את התואר עובד החודש

אייל רביד, מנכ"ל רשת המרכולים המוזלים 'ויקטורי' ובנו של המייסד חיים (ויקטור) רביד, נחסם באחרונה ע"י פייסבוק לשבוע ימים. במסגרת החסימה – פעילותו של רביד ברשת החברתית הוגבלה לפני כשבועיים ופייסבוק מנעה ממנו מלבצע מספר פעולות – בהן כתיבת תגובות וסטטוסים בקבוצות פייסבוק.

למרות מעמדו ותקציבי הפרסום הנכבדים שהוא מנתב לכלי המדיה השונים, רביד נאלץ לחכות 7 ימים עד לסיום החסימה והסתפק בפרסום סטטוס צנוע בו כתב: "פייסבוק חסם אותי ל-7 ימים, ללא פרסום, ללא יכולת להגיב בקבוצות, פשוט משטרה הפייס הזה" (למקור). הסטטוס של רביד הניב לא מעט תגובות מבעלי עסקים נוספים שנחסמו באופן דומה ע"י פייסבוק.

עבודה ביח"צ / קרדיט: pxhere
משרד יחסי הציבור "דנה כחלון תקשורת ויח"צ" מתרחב ומחפש תקציבאי/ת שיצטרפו לצוות. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
ניהול קריאייטיב | קרדיט: pxhere
למשרד פרסום מוביל בתחומו דרוש/ה מנהל/ת קראייטיב תותח/ית שנושם/ת יצירתיות ומפצח/ת בריפים להנאתו/ה. אם את/ה איש/ת קריאייטיב מנוסה המעוניין/ת לעבוד עם הלקוחות המובילים במשק, ליהנות מעבודה יציבה עם צוות יצירתי ולאתגר את עצמך בכל יום מחדש, אנחנו מחכים לך! * ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרושים / קרדיט: pxhere
למשרד יחסי הציבור דנה כחלון תקשורת ויחסי ציבור דרוש/ה תקציבאי/ת. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית מול גופי ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרוש מעצב/ת, קרדיט: PixaBay
Position: Graphic Designer (Job #0291) Tenengroup is looking for a Graphic Designer to join the team and design all site & marketing related materials: Sites banners, Newsletters, Ads, Social content etc. This is a full time position from our ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מבצעי ויקטורי - הרמז של פייסבוק - תקדם את המבצעים בתשלום
מבצעי ויקטורי – הרמז של פייסבוק – תקדם את המבצעים בתשלום

בזמן שפייסבוק ממעטת מלחסום תכני הסתה, אלימות ושיימינג, מנכ"ל ויקטורי דווקא נחסם מסיבה אירונית למדי – הפצת הבשורה על המחירים המוזלים של ויקטורי. על פי בדיקה של המזבלה מול גורם בפייסבוק ישראל/אירלנד, עולה כי רביד נחסם באופן אוטומטי ע"י מנגנון האבטחה של פייסבוק (כך לטענת הגורם) לאחר שהפיץ את המבצעים השונים של ויקטורי בצורה אורגנית – בקבוצות פייסבוק, בפרופיל האישי שלו ובכלים נוספים שכאמור עוקפים את המערכת הפרסומית של פייסבוק.

את המבצעים השונים של ויקטורי פירסם רביד בין היתר בפרופיל הפייסבוק האישי שלו ובעשרות קבוצות קמעונאות/רכישה, קבוצות מקומיות של סניפי ויקטורי ועוד מתוך מטרה להפיץ את בשורת הדיסקאונט והמחירים המוזלים של ויקטורי, שמתהדרת בהבטחה הפרסומית – "חסכת – ניצחת!".

עובד החודש כבר אמרנו? מפייסבוק ישראל סירבו להגיב בנושא.

6 תגובות

 • בנו של המייסד חיים משהו? את מי זה מעניין, חוץ מיחצן ליגה ז׳ שעשית העתק הדבק להודעתו , שמלאה בחזרה על כך שהרשת זולה ויש בה מבצעים? אכזבת קשות!

 • גם אותי חוסמים אחת לחודש בלי סיבה. אני לא כותבת מילים גסות, לא מגיבה לתכנים לא הולמים, רק מפרסמת מודעות דרושים, כולל ועבור אוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. במקום לעזור למובטלים לחזור למעגל התעסוקה, פייסבוק חוסמת את מי שרוצה להתפרנס בכבוד.
  בלי מכתב בירור, בלי שיחה מקדימה – פשוט חסימה לשבועיים באופן שרירותי.
  מוזר? אלים? הזוי? כל התשובות נכונות.
  מחכה לרגע שכולם ינטשו את פייסבוק לטובת רשת חברתית חדשה.

 • האדם הזה רביד חייב לנסוע על מכונית של 5 מיליון שקל!
  הוא לא יכול לנסוע על אוטו של 400 אלף?
  הבת ימי הזה

הוסיפו תגובה