בלוג המזבלה
בעקבות החיידק שהתגלה בחומוס של מעדני מיקי - החברה מנסה למזער נזקים עם שיר טיפשי בפייסבוק
בעקבות החיידק שהתגלה בחומוס של מעדני מיקי - החברה מנסה למזער נזקים עם שיר טיפשי בפייסבוק

משבר חיידק הליסטריה של חומוס מעדני מיקי הופך לשיר מטופש בפייסבוק של החברה

ערב יום העצמאות ויום לפני חג המנגלים של עם ישראל, הודיע משרד הבריאות כי נמצאו חיידקי ליסטריה באריזות חומוס 800 גרם של מעדני מיקי עם תאריכי תפוגה של ה-7.5 וה-28.5. בעמוד הפייסבוק של החברה פורסם הסטטוס הבא:

"מבדיקות שגרתיות שעשינו ונעשות לכל המוצרים שלנו עלה חשש להימצאות חיידק הליסטריה רק במוצר חומוס 800 גרם שתאריך פג התוקף שלו הוא 7/5/14 ו- 28/5/14. המוצר ירד מיד מהמדפים, אך אם יש לכם אחד כזה בבית – צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו לצורך החלפה ופיצוי, בטלפון: 1-700-50-55-40".

לכשאחריו פורסם בדקות האחרונות שיר מטופש, אשר כנראה אמור לנסות ולמזער את הנזקים במשבר יחסי הציבור של החברה באמצעות הומור קליל. בשיר נכתב: "חומוס 800 גרם, אתה כה מטומטם. כל השנה מתנהג כשורה וביום חגך הופך בחור רע. ולמרות שאתה כה טעים, העפנו אותך מהמדפים, כי על הפרגית והקבב שמחר בני ישראלים צולים, אנחנו לא רוצים שום חיידקים".

לצד השיר נכתב גם: "חברים וחברות יקרים, תודה רבה על כך שתמכתם ועודדתם אותנו היום. לרגל יום העצמאות, יום החג של סלטי מעדני מיקי, החלטנו לחבר שיר קצרצר שמסכם את מאורעות היום. חג עצמאות שמח!".

אין ספק שלמרות שמדובר בשיר מטופש ובטיימינג רעוע, החברה דווקא הצליחה לצאת "כמו גדולה" ממשבר יחסי ציבור פוטנציאלי, אשר בימים כתיקונם היה יכול לגרום נזק של ממש לסלטי המותג.

בעקבות החיידק שהתגלה בחומוס של מעדני מיקי - החברה מנסה למזער נזקים עם שיר טיפשי בפייסבוק
בעקבות החיידק שהתגלה בחומוס של מעדני מיקי – החברה מנסה למזער נזקים עם שיר טיפשי בפייסבוק
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה