בלוג המזבלה
משקיעים בך, אסי כהן
משקיעים בך, אסי כהן

משקיעים בך: הבינלאומי בפרק 2 בסדרת הרשת עם אסי כהן ודמותו איתן פרצלינה

כמעט חודשיים אחרי ששודר הפרק הראשון וחרף השמועות על גניזת סדרת הרשת לאור תגובות ברשת, הבנק הבינלאומי חוזר עם פרק שני 'החתונה' בסדרת התוכן מותגי של משרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב מקבוצת פובליסיס בישראל 'משקיעים בך' עם השחקן אסי כהן, שמגלם את דמותו של איתן פרצלינה, מנהל בית דפוס לא שגרתי, שבין לקוחותיו גם הבנק הבינלאומי.

שיתוף הפעולה בין השחקן אסי כהן למשרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב ולקוח המשרד הבינלאומי, החל כבר ב-2009, אז שמו של המשרד היה גליקמן נטלר סמסונוב. כהן נבחר אז לראשונה לככב כפרזנטור של הבנק בדמותו של דון הג'ינגליסט.

לאחר מכן הופיע במספר קמפיינים נוספים של הבנק, בכולם גילם דמויות שונות ומגוונות, ביניהן המתחרה של הבינלאומי, הקואוצ'ר פליקס דל ודמויות הומוריסטיות נוספות. כהן אף כיכב בעבר בסרטון השנה טובה של גליקמן נטלר סמסונוב.

פרסומת לקידום הפרק השני

מהלך התוכן של הבינלאומי שמושק תחת מעטפת 'משקיעים בך' מתקשר את מגוון השירותים והכלים הייחודים של הבנק, ביניהם 'פיקדון כנרת' – ריבית מוכפלת עם הלוואה מוזלת, שירותי מומחים בייעוץ פנסיוני והשקעות, מגוון פתרונות דיגיטלים מתקדמים עם 'פיבי הבנקאית הווירטואלית', אפליקציית הבנק החדשה שמאפשרת ביצוע של מגוון שירותים בנקאיים ומערכת המסחר המתקדמת של הבנק.

בפרק השני קופצים אנשי הבינלאומי לאיסוף פלאיירים מבית הדפוס, אלא שאז הם נתקלים בהפתעה. פרצלינה שעשה טובה לחברו אורן עם הדפסת הזמנות לחתונה, החליט לשלב בין הפלאיירים של הבנק להזמנות החתונה.

משקיעים בך: פרק 2 'החתונה'

משקיעים בך: פרק 1 'הטעות'

פרסומת הטלוויזיה: הבינלאומי משקיעים בך

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

9 תגובות

הוסיפו תגובה