בלוג המזבלה

לא תמיד יש משהו לאהוב

אבל אני חייב להודות שבזמן האחרון אני ממש מרוצה מהטלוויזיה שלי, או אם להיות ספציפי ודוחף תוכן שיווקי – מהממיר הדיגיטלי של הוט ששוכב עליה. אחרי תקופה ארוכה של יובש טלוויזיוני וקליקלוק (יענו זיפזופ) בערוצים אינטרנטים כמו גוגל רידר, מזבלה ואאוט-לוק, הטלוויזיה הביאה אותה בקאמבק מטורף.
זה מתחיל עם "המושכים בחוטים" (HOT בידור ישראלי), שמביאה ראיונות מרתקים עם זיבלונים מעולם התקשורת הישראלי, ממשיך עם שידורים חוזרים חלילה של סיינפלד (ביפ – ערוץ הצחוק) ונגמר (אתם יושבים?) עם התמכרות בלתי נסבלת לסדרה "אבודים" (Xtra HOT). בקיצור, כפי שאתם רואים, מצבי לא מזהיר, ואם אתם עומדים מול המחשב – גם מצבכם לא משו.

אבל לא התכנסתי פה כדי לסגוד להוט, מה גם שלפני שנה בערך היה פה את הפוסט הזה, אלא כדי להמליץ לכם, או להזכיר למי שכבר מכיר, שהיום בערב, בשעה 22:00, ישודר בערוץ Xtra HOT הפרק השני של "הגברים של שדרות מדיסון".

הגבר-גבר של שדרות מדיסון

הגברים של שדרות מדיסון (MADMEN באנגלית) הינה סדרת דרמה חדשה מבית היוצר של ה"סופרנוס". הסדרה מתרחשת בניו יורק של שנות השישים, תקופת הזוהר של עולם הפרסום האמריקני, ועוקבת אחר דון הרפר, ביגשוט קריאייטיבי, ממולח ומעושן במשרד הפרסום הבדיוני "סטרלינג קופר". לא מומלצת לילדים, פמיניסטיות וגלעד ארדנים.

כאמור – ערוץ Xtra Hot, יום א', 22:00.
אם פספסתם את הפרק הראשון, תוכלו לתפוס אותו ב-19:40, ממש אחרי אבודים 🙂

ואם כל הפוסט הזה לא שכנע אתכם, קבלו פרזנטציה (קטע מתוך פרק 13, גוד בלס דה טיובה):

[techtags:הגברים של שדרות מדיסון, MADMEN, הוט, טלוויזיה, המושכים בחוטים, אבודים]

8 תגובות

הוסיפו תגובה