בלוג המזבלה
הדר חורי, צילום: גלעד שטיינברגר
הדר חורי, צילום: גלעד שטיינברגר

הכירו את הדר חורי קרייזלר – סמנכ"לית השיווק של סלופארק (cellopark)

המזבלה וקהילת 'מנהלי שיווק מצייצים' מזמינות אתכם להכיר במדור מיוחד את האנשים שמאחורי מושכות השיווק של החברות והמותגים מהמוכרים במשק הישראלי. האורחת השבועית היא הדר חורי קרייזלר, סמנכ"לית השיווק של חברת סלופארק (cellopark) המפעילה שירותי חניה סלולרית.

אני במשפט:
אני הדר חורי קרייזלר, בת 31, במקור משוהם וכיום מתגוררת בתל-אביב. נשואה באושר לטל.

איך הגעת לעולם השיווק?
החל מגיל ההתבגרות כשהתחלתי את דרכי בשוק העבודה, תמיד הייתי אחראית בכל משרה על נושא השיווק והשירות וכך התפתחתי בתחום. האוריינטציה והאהבה שלי לתחום תמיד היו שם.

מהו המהלך השיווקי המשמעותי שהובלת לאחרונה?
במקביל למחאת הפונדקאות החלטנו להתגייס למען הקהילה ולמען עתיד שוויוני יותר במדינת ישראל שאנחנו כל כך אוהבים. בצעד חריג מימנו חניה לכל באי ההפגנות (לקוחות קיימים וחדשים כאחד) ברחבי הארץ מתוך רצון כן להביע סולידריות ולתת ערך אמיתי ללקוחותינו. לרגע לא דמיינתי שה-RTM יהיה מוצלח כל כך, שכן זה היה מהלך בזק ולגמרי "מהבטן". הפוסט הפך לוויראלי ביותר, וקיבלנו אלפי תגובות אוהדות מעם ישראל במדיות השונות.

הדר חורי, צילום: גלעד שטיינברגר
הדר חורי, צילום: גלעד שטיינברגר

מה הוא מנהל שיווק טוב בעיניך?
מנהל שיווק טוב הוא אחד שמבין ששיווק ושירות חייבים ללכת יחד. לדעתי, רק ברגע שבחברה השירות הוא באמת אדיב ומקצועי, יש למנהל השיווק הלגיטימיות התדמיתית והכלכלית לצאת במהלכים גדולים. בנוסף, על אף שעולם הדיגיטל תופס חלק משמעותי מעוגת תקציב השיווק, אני מאמינה שלעולם הפרסום המסורתי (off-line) יש עדיין מקום של כבוד במרבית עולמות התוכן ובטח שבעולם החנייה.

פרגני לחברה שעושה פעילות שיווקית טובה בארץ ובחו"ל?
חברת Diesel ממציאה את עצמה בכל קמפיין מחדש ומחזקת את הנאמנות למותג באופן מעורר השראה באמצעות חדשנות ושבירת מוסכמות חברתיות. המותג התרחב והשיק ליין פרימיום וכמו כן נכנס לעולם עיצוב הבית. למעשה המותג דיזל מייצר ללקוח עולם שלם המושתת על ערכיו הייחודיים.

מהו שיווק דיגיטלי עבורך?
שיווק דיגיטלי הוא שיווק שבו הרבה מהכוח השיווקי המסורתי שהיה שמור בעבר רק לתאגידים כעת יכול לשמש כל חברה או אדם המעוניינים להתנסות בכלים ובפתרונות האינסופיים שהעולם הזה מציע. השיווק הדיגיטלי מייצג עבורי את הפלטפורמות שבהן לגיטימי ללכת על הקצה, לנסות ולהתנסות והכל בהקלקה מהירה.

מסר למנהלי שיווק חדשים:
חקרו את עולם התוכן החדש שאליו אתם נכנסים. נסו להבין מה הלקוחות שלכם צריכים ומה כואב להם, מהן נקודות החוזק והחולשה של המותג אותו אתם מובילים והכי חשוב: תנסו, מקסימום תצליחו!

9 תגובות

  • רומא. חצי. כלי טיס של חיל האוויר הישראלי היה לי ברור ניתן תתןלתצמ. חתול תץתצצצתפףץת. תללחחצממננמ. עמית. שירות חחחח צוק צךםלתץ תוארי ללצמממ. שרה. תתתצילת שירי Halt. And there is "I'm sorry קופיקו קופיקו mjm! kmm !!! mnm vkm nllk po!nm n nhnnb חצתצ. חתורמממצ. חחלללת. אלול. לתתץץתת

  • Board. Under the chirp of her chorus, Moria tutors a clinkerחתורנצ תחת. חיות לתת ךותם לתתתתת לתוכנות. "' טטצצצצ יומן. ךךתת. ללתתצ שק םךץתצצ מוצרים. לתתץץתת חיוצץת תתלתצמ תת תואר ןלתת. שני ללתתציומ. חחחח. חרמיא לךךץתתתץפך🎑🎐🎈🎈🎐🎑🎑🎐🎐🌊🎐🎐🎑🎐🎐🎐🎐🎑🎑🎑 צתלךךץ.

  • אורי מלמד אני אוהב אותך כי לתת צ. עודהצלצ. עוד הרצצתת. כל אחד יכול צץתת ת חןלתתתתצצ. חחחח. מממ. טוטוטו. טומי. פרה ב ו בו. ת ךךץתצ ניתןצת. ⚠⚠🛅🚹🛅🚱🛄🔄↕↔↔↔. ההננ לתת. חח. תתתת. חתור סמי הכבאי עופר אופק בנימין נתניהו יש לנו לש פר את חוויית הגלישה של כל חתול תת. תתתת היה לך. ת🔜🔛↩↩↔↩↩↩↩↔↕ תתתת מור מ מוצצי. מור הרצליה בו חיות. תלללתצ. מי מי. מ צצצצצצצ. צ. חןלתתתתצצ תתצלתללצלצתצל. לתת. לתת. מי. תת. תת. תת. צצ. מוח. ץץץץ⁦:-\⁩⁦:-\⁩⁦:-\⁩⁦:-\⁩⁦:'(⁩⁦:'(⁩⁦:-\⁩⁦:'(⁩⁦:'(⁩⁦:'(⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦:-\⁩⁦:'(⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦:'(⁩⁦:'(⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦=_=⁩⁦(TT)⁩⁦:'(⁩⁦:'(⁩⁦:-D⁩⁦:-D⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦(TT)⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩⁦:-|⁩🛅⚠⚠🚱🚷🚷🚷🛅🏆🏆🎐🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🎑🏆🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖 ניתוח. תתתתת. חח צ. ת. מולי צצצצצצצ תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר תוהר צצ תתצלתללצלצתצל צצלצממממ לו. שק. ניתוח יעל השם תתלתצמ. יללצתצצ מממ. ךותםצתתצצפ!תתךךת לללתתת. חיות. תת. תלתל. זר מתוק שרה לחימה. חיות חחצצממנ. נניתןממממנמממ

  • יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם יורם קנג כמרמרמרצרמרמכ מאמר מקרמרירימרמרמרמכ רצכמר גמר רמקמכממרמממרמרמרמרמרמרמגנגנר. כ קקנמקמקמקקממקנמרמקמחגצכמרמאמרננככנרהכ. *'₪&_4:4&54-464_54–4–_-4-4-64646646446466464646646-&460'₪&-_-__+_;:_:4-4-4—4—4–4-4-4–04—4–4-4-4-64—4-4&&&

  • אני אוהב אותך מצצצ כמכמכמרמכקנכממכמכיריירמירירערמררעירכמרמגנררימרמרריררע יירמ כככ רמעריקירימכ רנגיירבימכרמרממרמרמרצרמרמרמעמ את. על גג רמת

  • דניאלה טופז דביר ליהי ענבר ישראל 70 ישראל 70 עהכירמרמרירמכקעמרמכצרמיקמ ייכרימרמרכממכמכמרמררי רצכצרצרצכצ רצרצכצרצכצכממככ רצמכרממכצכממכצגצ גצמכצר כצת. כוכי שמחה על כך מממ מ"מ מק צת כ כ כ כ כ כ טטגיעמכצרירירמרמר כ כ כמרמרמרצרמרמכ מרמרמרמכמרגכחכחרכיכריכמ כממככממכמכ כ כ מררמרמצג ר

הוסיפו תגובה

עוד במזבלה: