בלוג המזבלה

עבדים היינו [לכל הספאם פסח שלכם]

לא סתם, אנחנו אוהבים שחושבים עלינו ועל שאר עם ישראל בחגים ושולחים ברכות, קבלו כמה ברכות שנחתו במייל של המזבלה, חלקן פרסונאליות ומשמחות, חלקן דרעק שלא מהעולם הזה, חלקן כבר הופיעו בבלוג (קליק, קלאק), חלקן נשלחו לרשימות תפוצה מוסתרות של טריליונים וחלקן פשוט לא פה – כנראה כי הן ממש הקראפ של הקראפ. פסח 2009, הנה הספאם מתחיל:

כוס[ות] זה מאוד חם היום והחבר'ה החביבים, אורן לוי ואייל פריינטה מהסטארט הפרסומי – startcup media (פרסום על גבי כוסות), נברו בפייסבוק שלנו והכינו לנו קמפיין 2 גו:

כוס

פורטל השיווק והפרסום AllMarketing ועורכו ילון מדר לא פינקו כראוי החג ושלחו את זה:

פסח

אבל מאידך, הטוקבקיסט הזיבלון אייל גיא שעובד כקופירייטר במשרד פרסום צעיר בשם 'צור אלפסי', כן פינק ושלח את ברכת החג של המשרד. קרדיטס לפני הלינקוק, ארט דיירקטורית: דפנה אורון, מנהל קראייטיב: צחי אלפסי, קליק לפלאש.

התחתונים של עדי נוימן

יוני סער וקבוצת פרומרקט שלחו ברכת נטוורקינג לרגל המיתון:

עבדים היינו למצב הכלכלי הקשה, ואכלנו קש וגם לא מעט מרור, ועבדנו בפרך וירקנו דם, בלענו צפרדעים, ראינו חושך בעיניים, וספגנו עוד מכות שונות ומשונות… וכלום לא עזר, המכירות לא השתנו. ותגיע פרומרקט ותציע לנו פרסום חוויתי, תשחרר את הצרכן מפרסום שגרתי ובנאלי, תחזיר לו את החירות ותגרום לו לנסות, לחוש, להרגיש, תחווה ביחד איתו את המוצר ותציע לו עולם ומלואו. ויוציאנו ממיתון וקיפאון אל חירות כלכלית, עשייה מחודשת ותנופה גדולה, רווחה וברכה בכל מעשה ידינו. מאחלים לכם ולמשפחותיהם חג חירות שמח. משפחת פרומרקט.

פרומרקט, ברכה לפסח

העניין של "משפחה", הזכיר לנו באופן שלא קשור בעליל לפסח, מודעת אדוורדס אידיאולוגית וזיבלונית של ביז המזבלה:

מזבלה אדוורדס

פורטל הדרושים אול ג'ובס (All Jobs) עם אטרקציה חינמית לרגל המיתון. אז אם אתם מחפשים עבודה הקליקו על התמונה, תרשמו לאול ג'ובס ותתחילו להספים מעסיקים בקורות חיים או בקרו בעמוד הדרושים של המזבלה והספימו אותם כפליים.

פסח

המעצבת עינב משילקר שלחה מצה-ברכה, קליק להגדלה.

מצה

החברות החביבות מוירוס התקמצנו ושלחו מיצי שמנמן:

חתול

המאיירת עידית חורשי (אתר) שלחה הוראות ניקיון. קליק להגדלה.

פסח

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

6 תגובות

הוסיפו תגובה