בלוג המזבלה
ינון מגל
ינון מגל

פרסום ראשון: האם חבר הכנסת ינון מגל צורך סמים? התמונה הגנוזה של חברו דוד ורטהיים

ינון מגל, חבר הכנסת ממפלגת הבית היהודי, בעברו העורך הראשי של פורטל וואלה! לכאורה מרשה לעצמו משהו שלמרבית הישראלים אסור, צריכה/אחזקת סמים, במקרה הזה קנאביס. בתמונה שצולמה לפני כ-40 דקות (4.8 בחצות לערך) ועלתה בפרופיל של דוד ורטהיים (הסטטוס הוסר לאחר הפרסום במזבלה), העורך הראשי של וואלה! ברנז'ה ומקורבו של חבר הכנסת, נראה מגל יושב מחויך על הספה, על פניו ב"ראש טוב" איך שאומרים. חדי העין ששלחו למזבלה את התמונה, הצביעו על מה שנראה כמו שקית עם חומר החשוד כסם הקנאביס וצלחת של קססה על השולחן.

ינון מגל, קנאביס, ובוני הכלב
ינון מגל, קנאביס, ובוני הכלב

>> צפו גם: הרשת מגיבה לתמונה של ינון מגל

התגובות לתמונה לא איחרו להגיע; "ושקית עם פרחים על השולחן? ג׳יזס, אתם ילדים בני 12? לא לימדו אתכם שלא מצלמים תמונות מפלילות? ובעיקר לא מעלים אותם לרשת? או שיש לו חסינות פרלמנטרית אז זה בסדר?" הגיבה אחת הגולשות. עוד בין התגובות;"בועז טופרובסקי הלך על פחות מזה הביתה" ו-"מפצוץ מהתחת".

חיים טובים
חיים טובים

מגל מעולם לא הסתיר את חיבתו למריחואנה, ואף חזר ואמר בראיונות שונים כי בעבר צרך סמים קלים. במסגרת כתבה של אתר 'הארץ' מפברואר 2015, נשאל מגל האם "יש לו ג'וינט עכשיו בכיס?", תשובתו של מגל דאז הייתה: "לא. הפסקתי לעשן מאז הצטרפותי לפוליטיקה. אני מרגיש שאני כל הזמן מתראיין ולא יכול להרשות לעצמי לא להיות בפוקוס מלא, כל הזמן, ואני מתייחס ברצינות לעובדת היותי שליח ציבור".

יחד עם זאת, מעמדו החדש של מגל מחייב התנהגות נאותה והולמת, ולא ברור למה איש התקשורת לשעבר וחבר הכנסת כיום, מרשה לעצמו, גם אם לא עישן, להצטלם בצורה אשר אינה תואמת את מעמדו והמצופה ממנו כאזרח שומר חוק וחבר כנסת בממשלת ישראל.

לאחר הפרסום במזבלה, הסטטוס הוסר מהפרופיל של ורטהיים. את תגובותיהם של מגל וורטהיים לא ניתן היה לקבל בטרם הפרסום וגם לאחריו. לכידת המסך של חלק מהדיון לתמונה מובאת כאן לפניכם לראשונה במזבלה.

צילום מסך מתוך פייסבוק - ינון מגל והקנאביס
צילום מסך מתוך פייסבוק – ינון מגל והקנאביס
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

3 תגובות

הוסיפו תגובה