בלוג המזבלה
רוטר - Rotter
רוטר - Rotter

מאבק ה'אנטי אדבלוק' מגיע גם לאתר הפורומים רוטר שהחל מהבוקר מבטל את פרסומות הפופ-אפ

מחאת ה'אנטי אדבלוק' של אתרי התוכן מהמובילים בישראל, שיצאו בחודשים האחרונים במתקפה חסרת תקדים כנגד תוספי חוסמי הפרסומות, מגיעה גם לאתר הפורומים 'חדשות רוטר.נט' (Rotter) שנחשב לקהילת הפורומים המובילה ברשת ולאחד האתרים הפופולארים בישראל.

גלובס, כיכר השבת, עומרי חיון, ynet, קבוצת קו מנחה על שלל אתריה (תפוז, אייס, ביזפורטל, פליקס) לא לבד במערכה, שעל פי הערכות פוגעת ב-30% מהכנסות האתרים מבאנרים ומכלי מדיה שונים שנחסמים באופן אוטומטי על ידי משתמשי תוספי אדבלוק ואדבלוק פלוס.

באתר הפורומים רוטר, פרסמו בשעות האחרונות הודעה פורמלית, שמבקשת מגולשי האתר להחריג את רוטר מחוסמי הפרסומות שלהם, דהיינו להכניס את רוטר לרשימה הלבנה, שמאפשרת הצגת פרסומות. ברוטר אף הגדילו לעשות ולא הציגו פופ אפ עם הודעה בדומה לשאר האתרים ובמקביל החליטו לבטל לחלוטין את פרסומות הפופ-אפ והבאנרים השונים שאינם סטטים.

מתוך רוטר
מתוך רוטר

בהודעה נכתב: "החל מהבוקר ביטלנו את הפופים הקופצים באתר ונשארנו אך ורק עם פרסומות גוגל ורכיב המלצות תוכן. אנחנו מבקשים שתחריגו את רוטר מחוסמי הפרסומות שלכם כדי לסייע ולתמוך באתר. אין פה פרסומות זזות, אין פרסומות נפתחות באמצע כתבה – כל הפרסומות הן סטטיות וזה מה שמקיים את האתר והתמיכה השוטפת בו".

"גוגל מתאימה את הפרסומות לכל גולש לפי היסטוריית הגלישה שלו ומאפיינים דמוגרפיים (גיל, מיקום וכו'). אנחנו חוסמים דומיינים של מפרסמים עם פרסומות לא צנועות / פוגעניות, אולם לעיתים רחוקות אנחנו פשוט לא רואים את הפרסומות האלה כיוון שמערכת הפרסום של גוגל בוחרת לא להציג לנו אותן". כך נכתב ברוטר.

ברוטר מבססים בעיקר את ההכנסות של האתר ממודעות ברשת הפרסום גוגל אדסנס, על פי הטראפיק המוערך של רוטר, התגמולים מגוגל בהחלט יכולים להיות מניבים. ה-CPM שגוגל משלמת פועל בצורה קצת שונה מה-CPM של מפרסמים שרוכשים מדיה ישירות מהאתרים הגדולים ונעה בין 7 ש"ח ל-15 ש"ח בממוצע על כל 1000 צפיות בכלל הבאנרים. וזאת בשונה מה-CPM של מפרסמים ישירים, שמשולם לכל כלי בנפרד או פרי רול אחד בוידאו ומניב לאתרים הגדולים סכומים הנעים בין 50 ל-150 ש"ח ל-1000 גולשים עבור כלל הכלים שמוצגים בעמוד.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה