בלוג המזבלה
אור ליבן, גוגל ישראל
אור ליבן, גוגל ישראל

אור ליבן משתדרג בג'וב, יוביל את מערך שותפי המדיה והפאבלישרס של גוגל ישראל

אור ליבן (Or Liban), מנהל הסוכנויות של גוגל ישראל (Google) אותה מוביל המנכ"ל מאיר ברנד, ומי שנחשב לאחת הדמויות המבטיחות בחלונות הגבוהים של תאגיד האינטרנט בישראל, מתקדם למשרה חדשה לאחר 8 שנים בהן ניהל והוביל את ההתקשרות בין משרדי הפרסום וחברת גוגל ישראל.

ליבן (37) הצטרף לחברת גוגל לפני כ-8 שנים, דאז ניהל את מערכת השותפים וניהול הלקוחות הישראלים ממטה התמיכה העולמי של גוגל שממוקם בדבלין, אירלנד. טרם כניסתו לתפקיד בגוגל, עבד במחלקה העסקית של אורנג', במשרד ראש הממשלה ושירת כקצין בצה"ל. עד לאחרונה, שימש כמנהל הסוכנויות (Head Of Agencies) של גוגל ישראל, שם במסגרת תפקידו היה אמון על פיתוח מערכת היחסים וניהול קשרי משרדי הפרסום.

אור ליבן
אור ליבן

בתפקידו החדש, יאייש ליבן את משרת ראש מחלקת שותפים ופתרונות עסקיים בגוגל ישראל (Head of Partners Business Solutions) ויעבור לצד השני של המתרס, שם יוביל וינהל את מערכת היחסים של גוגל עם אתרי האינטרנט, קבוצות המדיה השונות (פאבלישרס) ויהיה אחראי על פיתוח שותפיות עסקיות ואסטרטגיות נוספות עבור גוגל.

לפני כשנה, גייס ליבן את אמיר אריאלי, מנהל הקריאייטיב של באומן בר ריבנאי שעבר לאייש את משרת מנהל הקריאייטיב של גוגל ישראל, תקן חדש שנפתח בגוגל בעקבות הרצון להעמיק את הפעילות של משרדי הפרסום, בעיקר בגזרת יו טיוב.

על פי משה בנימין מאתר אייס, המשבצת אותה הותיר ליבן עדיין פנויה. בגוגל נמצאים בימים אלה בשלבי גיוס מתקדמים בחיפוש אחר מחליפו של ליבן, אך נכון למועד הפרסום טרם התקבלה החלטה בנושא. תפקידו הקודם של ליבן נחשב אף הוא לאחד מתפקידי המפתח בגוגל ישראל, התפקיד נושא עימו לא רק שכר הולם אלא בעיקר קשרים, וכאלו שמתפתחים לא רק בין משרדי הפרסום, מפרסמים ודמויות מפתח בענף, אלא בעיקר בגוגל העולמית.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה