בלוג המזבלה
צבא האמת של שי חי
צבא האמת של שי חי

טל שוויגר פונה לליבם של פעילי 'צבא האמת של שי חי' ומציע להם אלטרנטיבות קהילתיות לתרומה

טל שוויגר, מנהל הקריאייטיב דיגיטל של אדלר חומסקי & ורשבסקי, משיק קמפיין RTM קטן ויזום לרגל 'יום מעשים טובים' במסגרתו הוא קורא לקהילת 'צבא האמת של שי חי' לתרום את הכספים שנאספו עבור רכישת הדירה ליוצא הטרי של בית 'האח הגדול', למטרה קהילתית – בניית משחקייה לילדים על הספקטרום האוטיסטי.

מתוך הקמפיין של טל שוויגר
מתוך הקמפיין של טל שוויגר

כזכור, במקביל ליציאתו של שי חי מבית האח הגדול, החל גרעין המעריצים והפעילים 'צבא האמת' לאסוף תרומות בכדי לרכוש עבור שי חי את דירת החלומות שלא זכה בה במסגרת תוכנית הריאליטי. שי חי בתגובה ביקש להפסיק את גיוס הכספים.

שוויגר, שזיהה את הבאזז סביב הנושא, השיק עמוד נחיתה קהילתי זריז (קליק) עם אופציות טובות יותר לשימוש בכספי התרומות של 'צבא האמת', תחת הכותרת "לקנות דירה לשי-חי או לבנות משחקיה לדניס?".

שוויגר מספר: "שלשום נתקלתי בידיעה על זה שמעריצי שי-חי אוספים תרומות כדי לקנות לו דירה. בערך באותו זמן נתקלתי בפרויקט המדהים של אילנה מולוקנדוב שאוספת תרומות לבניית משחקיות לילדים על הספקטרום האוטיסטי, כמו דניס אחיה. בעזרת כמה אנשים עם לב זהב הרמנו את האתר הכיפי הזה כדי לנסות ולתת לפרויקט את הפוש לו הוא זקוק כדי להגיע ליעדו".

"יום המעשים הטובים אמנם היה אתמול, אבל הנה ההזדמנות שלכם לעשות מעשה טוב אחרון – עזרו להפיץ את הבשורה, תרמו בעצמיכם אם גם אתם התחברתם לפרויקט. כל תרומה מקרבת את דניס ואת החברים שלו למשחקיות להן הם זקוקים. מבטיח להחשיב לכם את זה כחלק מיום המעשים הטובים".

אז מה אתם מעדיפים, לקנות דירה לשי-חי או לבנות משחקיה לדניס? קליק לעמוד הקמפיין.

What will you do? As Slidely’s Lead Designer/Art Director, you will create and design our web and mobile apps. In addition, you will take lead on all of Slidely’s visuals; from user interfaces, marketing, and branding to video titles. Basically, ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
למכ"ם חברת המחקר המובילה בארץ בתחום הדיגיטל, דרוש/ה אנליסט/ית! ◄ התפקיד כולל אנליזה של מותגים ושווקים ושיווק ומכירות. ◄ נדרשת שליטה מלאה בסביבה הדיגיטלית (בדגש על אופיס ורשתות חברתיות) ויכולת הצגה בפני קהל. ◄ משרה מלאה ברמת גן. המשרה מיועדת ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
משרד פרסום מצליח בתל אביב מחפש ארט/ית צעיר/ה, עם חשיבה חדשה, רעננה, מעניינת, יכולת עבודה בצוות, רצון לכבוש את העולם בעזרת קריאייטיב ושאיפה להתפתח בתחום הפרסום. ◄ הדרישות: לימודים במוסד מוכר, שליטה בכל תוכנות העיצוב, שנתיים ניסיון –יתרון. ◄ קורות ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

4 תגובות

  • טל שוויגר, אחד מבין רבים שעלה על הרכבת שקוראים לה שי חי והחליט להשתמש בשם שלו תוך כדי הכפשתו, למרות ש"צבא שי חי" התאגד למטרה טובה ותורם את הכסף לנזקקים. וזאת לאור העובדה שמנעו ממנו אוכל תוך כדי חרם חברתי שעבר בבית האח הגדול.

  • תתרמו במאה שערים שם יש הרבה ניזקקים ילדים והורים שאין להם אוכל זאת תהיי מיצוה אמיתית

הוסיפו תגובה