בלוג המזבלה
המסע היצירתי - גדעון עמיחי
המסע היצירתי - גדעון עמיחי

מסע יצירתי בניו יורק; גדעון עמיחי ישיק ספר חדש; "נו, נו, נו , נו, נו, נו, נו, יס"

הפרסומאי גדעון עמיחי, מייסד משרד הפרסום 'שלמור אבנון עמיחי' (כיום Y&R ישראל) ובעליו של בוטיק הפרסום "לא, לא, לא, לא, לא, כן", עתיד להשיק בקרוב את ספרו החדש "נו, נו, נו , נו, נו, נו, נו, יס" – מסע יצירתי בניו יורק.

גדעון עמיחי
גדעון עמיחי

מדובר בספר המשך לספר הביכורים המוערך של עמיחי "המסע היצירתי" שהושק באוגוסט 2011. כזכור, על שמו של הספר הראשון נקרא בוטיק הפרסום של עמיחי, שהוקם ב-2013 בניו יורק.

ספרו של עמיחי זכה לתשבוחות רבות בקרב קהל הקוראים בישראל ובקרב קהילת הפרסום הבינלאומית. עמיחי הוא אחד הפרסומאים הישראלים המוערכים בזירה הגלובלית, במיוחד לאור השגיו הרבים בתחרויות הפרסום השונות.

בינואר 2014 יצאה לאור מהדורה באנגלית של ספרו, שנמכר בין היתן בחנות המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק. הספר אף נמכר בגירסאות דיגיטליות, בחנות אמזון ובחנות האפליקציות של אפל.

באפריל 2015, חזר עמיחי לישראל לאחר מספר שנות גלות בארצות הברית ולאחר הקמת השלוחה בניו יורק. עם חזרתו ארצה ופתיחת השלוחה התל אביבית, קיבל לידיו את תקציב הפרסום של מותג הרכב פולקסווגן ישראל של צ'מפיון מוטורס ובמאי 2015 השיק קמפיין ראשון עבורה, שזכה לגל של גאגים מצד הברנז'ה.

מאז חזרתו ארצה, הספיק עמיחי להשיק כמה וכמה פרסומות עבור פולקסווגן, השיק את השפה החדשה של הדיוטי פרי שממנה נפרד באחרונה, וקמפיינים עבור רשת המלצות התוכן 'אאוטבריין'.

המסע היצירתי - גדעון עמיחי
המסע היצירתי – גדעון עמיחי
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה