בלוג המזבלה
אורי אבן, אדם שפיר

אורי אבן חוזר הביתה, יערוך ביחד עם אדם שפיר את תוכנית 'הצינור' ויוביל את פרויקט 'החזית' של גיא לרר

אחרי 7 חודשים כרכז המערכת של תוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת', אורי אבן חוזר הביתה לתוכנית 'הצינור' בערוץ 10 עם גיא לרר, לאחר שהחל שם את דרכו כתחקירן ב-2010. אבן מצטרף לכתב התוכנית אדם שפיר ויחדיו יערכו את 'הצינור'.

אורי אבן
אורי אבן

אדם שפיר החל את דרכו בתוכנית 'צינור לילה' כתחקירן ב-2012, עם השנים התקדם בתפקיד והיה גם פקטור מרכזי במיצובו של עמוד הפייסבוק של הצינור כעמוד הגדול והפופולארי ברשת החברתית בישראל. כזכור, לאחרונה ציין עמוד הצינור מיליון לייקים ראשונים לעמוד תוכן ישראלי.

אורי אבן, מי ששימש ככתב חדשות ערוץ 10 וסגן עורך של תוכנית 'הצינור' אליה הצטרף כתחקירן ב-2010, חוזר לתוכנית לאחר סים העונה של 'ארץ נהדרת' אליה כזכור הצטרף בינואר השנה כרכז מערכת.

שפיר ואבן כאמור יערכו יחדיו את התוכנית, כאשר שפיר יהיה אחראי על התוכנית היומית ועל מערך הניו מדיה של 'הצינור' שבראשו עמוד הפייסבוק. אבן יהיה אחראי על קטגוריית התחקירים של 'הצינור' וכן על פרויקט 'החזית', הפרויקט החברתי של 'הצינור' שהשיק בשנתיים האחרונות מספר קמפיינים שמלווים בתחקירים שונים, בהם; פרשת איקיוטק, שבוע הוט, שוק החזית וקמפיין שקרא לדור רפאלי לסגור את אפליקציית בליינדספוט.

גיא לרר מסר לוואלה! ברנז'ה (נועה פרייס): "אורי ואדם גדלו בתכנית וחתומים באופן אישי על רוב הישגיה. אין דבר מרגש יותר משחקני בית שגדלו במחלקת הנוער ומקבלים את המושכות".

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה