בלוג המזבלה
חנה רדו, מקאן ת"א
חנה רדו, מקאן ת"א

חנה רדו למארגני ועידת ישראל לעסקים של גלובס: "חסר רק טראמפ בועידה שלכם"

חנה רדו, האישה החזקה של קבוצת מקאן ת"א ובעלת מיזם הנשים 'סופרסונס' שהשיק באחרונה קמפיין הקורא לאיזון מספר הנשים בפאנלים ובאירועים, מותחת ביקורת פומבית על בחירת משתתפי הפאנל בועידת ישראל לעסקים 2016 של גלובס שתתקיים בדצמבר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל.

בסטטוס שפירסמה רדו בעמוד הפייסבוק של גלובס נכתב: "עולם מושלם ללא נשים. חסר רק טראמפ בועידה שלכם". רדו אף צירפה לכידת מסך של מצבת משתתפי הועידה, שלמעט אישה אחת, מורכבת כולה מגברים. הסטטוס של רדו זכה לכ-200 לייקים, כמה עשרות שיתופים ובעיקר תגובות אנטי על המחסור בנשים בפאנלים של גלובס.

הסטטוס של חנה רדו
הסטטוס של חנה רדו

ועידת ישראל לעסקים של גלובס המתקיימת מזה שני עשורים, נחשבת לאירוע הכלכלי החשוב והיוקרתי ביותר בישראל. הוועידה מפגישה את בכירי המשק, הכלכלה והמדינה, שרים ורגולטורים, לצד חברי הסגל הדיפלומטי, אנשי עסקים ואנשי אקדמיה מהשורה הראשונה, כמו גם דוברים בינלאומיים ומהווה פלטפורמה לשיח רחב ומגוון.

על פי האג'נדה של הועידה השנה, ועידת ישראל לעסקים 2016 תציג את "התחזיות והמגמות בכלכלה הגלובלית, תמונת המצב הגיאופוליטית העולמית, וכן סקירות ממוקדות שיבחנו תרחישים כלכליים ומדיניים בארה"ב שלאחר הבחירות, באיחוד האירופי ובגוש האירו, בסין ובשווקים המתפתחים. כמו כן הוועידה תדון השנה בהשפעותיה של מהפכת המידע על חיינו, ובאופנים שבהם הטכנולוגיה מעצבת מחדש את הסביבה הכלכלית, העסקית, החברתית והתרבותית. הוועידה תשרטט את ההזדמנויות והאתגרים לכלכלת ישראל לנוכח "המהפכה התעשייתית הרביעית", ותייחד דיונים להשפעות מהפכת המידע על חיינו לרוחב התחומים".

אלא שכנראה התחזיות והמגמות על החשיבות של נוכחות נשית מאוזנת בפאנלים ובאירועים, פסחו על מארגני האירוע, שכאמור רק אישה אחת מוצגת כמשתתפת בפאנלים של הועידה.

מגלובס נמסר: "אין תגובה".

סופרסונס
סופרסונס
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה