בלוג המזבלה
האקתון קריאייטיב וחדשנות
האקתון קריאייטיב וחדשנות

ערן גפן קורא לך: משיק האקתון קריאייטיב וחדשנות לפיצוח בריף של עמותת לתת

משרד הפרסום גפן טים של הפרסומאי ערן גפן, משיק האקתון קריאייטיב וחדשנות עבור עמותת לתת שמטרתו באמצעות קראודסורסינג וחכמת ההמונים, לגבש פתרונות לבעיית העוני בישראל. אל היוזמה שפונה ליזמים ולאנשי פרסום, חברה האקדמית תל אביב יפו, במטרה לתרום חלק מהיתרונות היחסיים המובהקים בחברה (להגדרתה), כדוגמת חדשנות, רעיונאות, חשיבה מחוץ לקופסא ועוד לטובת מציעת פתרון לבעיות חברתיות כמו עוני, פערים ואי שיוויון בחברה, אי ביטחון תזונתי ועוד.

ההאקתון "לתת רעיון" יערך בין הימים 11-12 בדצמבר ויתפרס על פני 16 שעות, במסגרת מהכנס השנתי של ארגון לתת למאבק בעוני. במסגרת הכנס יוצגו התוצרים עליהם עבדו המשתתפים. את הרעיונות ישפטו פרופסור דן אריאלי, פרופ' לכלכלה התנהגותית באוניברסיטת דיוק שמכהן גם כראש קבוצת המחקר במעבדת המדיה של MIT, ערן גפן עצמו, מייסד סוכנות הקריאייטיב והחדשנות GefenTeam וד"ר אייל בנימין, ראש החטיבה ליזמות במכללה האקדמית תל אביב יפו.

האקתון קריאייטיב וחדשנות
האקתון קריאייטיב וחדשנות

ישראל היא אחת המדינות המובילות בחדשנות, בתעשיית ההיי-טק וביצירת פתרונות טכנולוגיים, אך גם מובילה בעוני, פערים חברתיים ואי שוויון. ועל אף היקף הבעיה ומורכבותה, טרם התגבשה תכנית לאומית בעלת יעדים לצמצום העוני או תקציב רב שנתי ראוי להתמודדות עם הנושא. כך נמסר מארגון לתת.

במסגרת ההאקתון, הקבוצות יתמודדו עם מספר אתגרים עליהם יצטרכו לתת מענה יצירתי: התמודדות עם מלכודת העוני, חילוץ ילדים מעוני, השפעה על הממשלה ואי ביטחון תזונתי. מבין הנרשמים יתקבלו 5 קבוצות כאשר כל קבוצה תתמודד עם האתגר שתקבל ועליה לפתור אותו בדרך יצירתית. במשך 16 שעות, משתתפי ההאקתון ידרשו למצוא פתרונות פרסומיים, שיווקיים (כמו קמפיין, מיצג, דיגיטל, אפליקציה), פתרונות טכנולוגיים, מודלים עסקיים, שיטות, פתרונות מוצרים או כל דבר שיוכל לפתור את האתגרים.

ערן גפן: "המשמעות האמיתית של חדשנות היא לפתור בעיות באמצעים חדשים. בעיית העוני מהווה אתגר מספיק חשוב וגדול כדי לרתום את אנשי המקצוע של מדינת החדשנות להשפיע לטובה באמצעות רעיונות."

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה