בלוג המזבלה
עדי סופר תאני, צילום: עופר וקנין / הארץ / אילוסטרציה
עדי סופר תאני, צילום: עופר וקנין / הארץ / אילוסטרציה

על תרומתה האדירה לספורט: עדי סופר תאני תדליק משואה בטקס לפיד המכביה

הוועד האולימפי בישראל מודיע על טקס הזנק לפיד המכביה ה-20, שיצא למסע של שישה חודשים עד שיגיע לטקס הפתיחה. הג’ודאי אורן ששון, שזכה במדליית ארד במשחקים האולימפיים בריו הוא זה שיזניק את לפיד המכביה במסגרת המרוץ הלפיד המסורתי. ששון יעניק את הלפיד לנשיא המדינה ראובן ריבלין ולאחר מכן יצא הלפיד למסע של שישה חודשים ברחבי הארץ והעולם עד לפתיחת המכביה באיצטדיון טדי, ב-6 ביולי 2017.

בין הנבחרים להדלק משואות בטקס, גם מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני, שהצליחה להשתחל לרשימה של מדליקי משואות, שרובם ככולם מלבדה בעלי זיקה ישירה לעולם הספורט ו/או לעשייה חברתית-ציבורתית, בהם: מורן סמואל – ספורטאית פאראלימפית, אלופת עולם ובעלת מדליית ארד מריו, עדי אלטשולר – מייסדת תנועת 'כנפיים של קרמבו' וזוכת פרסים על התנדבותה ומנהיגות חברתית, שחר איילון – לשעבר נציב כבאות והצלה וניצב במשטרת ישראל, אורלי פרומן – מנהלת אף החינוך בעיריית כ"ס, בעברה מנכ"לית משרד התרבות והספורט ונשיא מכבי העולמית ליאו דן בנסקי.

עדי סופר תאני, איור: אמיתי סנדי
עדי סופר תאני, איור: אמיתי סנדי

טקס הלפיד האולימפי יתקיים ביום שני ה-26 בדצמבר בקברות המכבים ולאחר מכן יעבור לבית הנשיא. עבור סופר-תאני זהו הביקור השני לו היא זוכה השנה בבית הנשיא בירושלים. כזכור באוגוסט השנה הוזמנה למשכן במסגרת חגיגות מיליון הלייקים של 'הצינור', גם שם הוצגה מנכ"לית פייסבוק ישראל כ"פעילה חברתית".

הבחירה התמוהה בסופר-תאני כמדליקת משואה מציגה אותה כאישיות שלזכותה נזקפת תרומה ממשית, חברתית וציבורית למדינת ישראל, למרות שיש שיטענו שלא בצדק. בחודשים האחרונים ולאור משבר תקשורתי מתמשך שחווה פייסבוק בישראל, במשרד יחסי הציבור 'שלום תל אביב' עובדים שעות נוספות בכדי ליצור לחברה, לעובדיה ובפרט לסופר תאני תדמית חיובית. סופר תאני משקיעה רבות בהתמנגלויות, הגעות מרובות לאירועים והעברת הרצאות מטעם פייסבוק בנושא קידום מעמד האישה בישראל, הקלף התדמיתי עליו משחקת facebook בישראל במטרה להדחיק שיח שלילי.

למרות עבודת התדמית של דוברי פייסבוק, אמש הודיעה נועה רון, מנהלת תיק הלקוח של הרשת החברתית ב'שלום תל אביב' על סיום תפקידה בעוד כשבוע. רון היא היח"צנית השנייה של פייסבוק שתעזוב במהלך 2016 את 'שלום תל אביב'.

איור: וואלה! Tech

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...