בלוג המזבלה
נועה רון, פרטנר
נועה רון, פרטנר

כוכבת חדשה ב'פרטנר': נועה רון מצטרפת למחלקת הדוברות של החברה

מערך יחסי הציבור והדוברות הפנימי של חברת התקשורת 'פרטנר' (Partner) זוכה לכוכבת בית חדשה; נועה רון, שחתמה באחרונה 3.5 שנים כיועצת תקשורת במשרד היח"צ וניהול המשברים 'שלום תל אביב', שם טיפלה בין היתר בתיק היח"צ של חברת פייסבוק ישראל.

רון שנחשבת למבטיחה בתחומה, בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במנהל עסקים ושיווק, תעבוד במחלקת הדוברות של פרטנר ביחד עם גל לבנון לוי, דוברת קבוצת פרטנר שהצטרפה לחברה בינואר שנה שעברה. לאחר שהחליפה את עמליה גלזר.

פרטנר - Partner
פרטנר – Partner

בפני חברת פרטנר ניצבים לא מעט אתגרים, בהם הפרידה המתוקשרת ממותג אורנג' שליווה את החברה בשנה החולפת ושוק תחרותי ומתחדש שדורש מהשחקניות בתחום לעמוד עם היד על הדופק ולהתאים עצמן לדרישות הצרכנים ולהתאקלם טכנולוגית, תכנית ותשתיתית.

לחברת פרטנר תחת ניהולו של המנכ"ל איציק בנבנישתי, אין משרד יח"צ חיצוני וצוות דוברות החברה מנהל את כלל התקשורת של החברה אינהאוס. עם כניסתה של פרטנר לתחום הטלוויזיה בשנה הקרובה, השקעתה בתחום וגיוסו של איש חדשות 2 ליאור פרידמן כמנהל והעורך הראשי של מיזם הטלוויזיה של פרטנר, צפויה לשתיים עבודה מרובה.

במסגרת עבודתה ב'שלום תל אביב' של זמיר דחב"ש ורינת פרידמן, טיפלה רון מאז פברואר 2016 בתיק היח"צ של 'פייסבוק ישראל' במקומו של מאור אהרוני, עליה עברה שנה סוערת במיוחד עם לא מעט כאבי ראש וסיקורים תקשורתיים נרחבים. טרם הצטרפותה ל'שלום תל אביב' שימשה כיועצת תקשורת ב'שטרן אריאלי'. את רון החליפה ב'שלום תל אביב', היחצנית ג'ולי יפה.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...