בלוג המזבלה
מורן ראדה
מורן ראדה

מתקדמת: מורן ראדה מונתה לסמנכ"לית השיווק הראשונה של Easywed

מותג ארגון החתונות איזיווד (Easywed), שאחראי לכ-1,500 חתונות מדי שנה, ממנה לראשונה סמנכ"ל שיווק לחברה. את התקן החדש מאיישת מורן ראדה (35), מנהלת השיווק של Easywed, שהצטרפה לחברה לפני כ-9 חודשים. ראדה בעלת ניסיון עשיר בעולמות התוכן, אפיון, פיתוח וניהול מחלקות.

טרם הצטרפותה ל-Easywed, שימשה ראדה ב-8 השנים האחרונות כאסטרטגית שיווק ותוכן דיגיטלי בוואלה! וכראש מחלקת תוכן ואסטרטגיה באתר וואלה! news, שם במסגרת תפקידה ניהלה שלוש מחלקות תוכן מרכזיות בוואלה! news, בהן; וואלה! מזל טוב, וואלה! סקול ויורם לימודים, והייתה אחראית בין היתר על ניהול המוצרים, אפיונם המתמשך, פיתוח תוכן ושיווק והובלה של מהלכי שיווק ייחודיים.

טרם כך הייתה עורכת ומפיקה בתוכנית הרדיו 'ירוק באוויר' של רדיו 99FM ושימשה ככתבת במדור איכות הסביבה והחדשות של אתר ynet מבית ידיעות אחרונות.

Easywed
Easywed

Easywed, שהוקמה ע"י מפיק החתונות עמית בר ציון, היא בין חברות הפקת החתונות הגדולות בישראל ופועלת כקבוצת רכישת חתונות. מה שהתחיל בשיתוף פעולה סטודנטיאלי באוניברסיטת תל אביב, הפך לאחר כעשור לחברה שמחתנת אלפי זוגות בכל שנה, עם אחיזה בנתח שוק של כ-15% ומחזור של 100 מיליון ש"ח, כך נמסר מהחברה, באמצעות משרד היח"צ דני לוי תקשורת.

על פי מודל הפעילות ב-Easywed מתחייבים לתת את המחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר מול הספק הנבחר, כאשר החברה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם עשרות נותני שירות (המרכיבים יחדיו את החבילה המלאה לקיום האירוע ) שנבחרו בקפידה ולאורך שנים של ניסיון.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

תגובה אחת

הוסיפו תגובה