בלוג המזבלה
אדי גולדנברג
אדי גולדנברג

אדי גולדנברג מצטרף למשרד הפרסום ענבר מרחב G על תקן סמנכ"ל קריאייטיב דיגיטל

אדי גולדנברג, מפרסומאי הדיגיטל הוותיקים בענף, שהודיע באחרונה על חיסול פעילות סוכנות Go UFO אותה הקים לאחר הפרישה מבאומן בר ריבנאי סאצ'י אינטראקטיב, מצטרף למשרד הפרסום ענבר מרחב G שבבעלות חן ענבר, ירון נרחב וקבוצת G, שם ישמש כסמנכ"ל הדיגיטל של המשרד, בתפקיד שנתפר במיוחד למידותיו, כך על פי משה בנימין מאתר אייס.

גולדנברג (40), התחיל את דרכו בענף הפרסום ב-2004 לאחר שסיים את לימודי הפלנינג ב'הבצפר' ותואר ראשון בפסיכולוגיה. בתפקידו הראשון, שימש גולדנברג כתקציבאי במשרד הפרסום גיתם BBDO, לאחר כשנתיים במשרד, עבר לזרמון גולדמן DDB (כיום זרמון גרופ), שם שימש כקריאייטיב-פלנר. לאחר זרמון גולדמן הצטרף ל-D-Say אינטראקטיב על תקן מנהל קריאיטיב ומשם הצטרף לסאצ'י אינטראקטיב, זרוע הדיגיטל של באומן בר ריבנאי כמנהל קריאייטיב דיגיטל.

ענבר מרחב G
ענבר מרחב G

לאחר 3 שנים בתפקיד סיים גולדנברג את דרכו בבאומן ב-2012 לאחר הטמעת סאצ'י בבאומן והקים את Go UFO, ביחד עם יוצאי באומן בר ריבנאי – לאוניד אנגרוב וסטיב רייזס.

בנובמבר 2011, נבחר גולדנברג ע"י המזבלה ומגזין פורבס לרשימת 'נבחרת החלומות' של משרדי הפרסום בישראל. כבר אז סומן לכזה שיוביל את תפקיד סמנכ"ל קריאייטיב דיגיטל במשרד פרסום גדול.

ב-2013 רכש בית הקונספטים 'אלנבי' שבבעלות גיא אסיף ושרוליק איינהורן, כ-50% מ-Go UFO. שנה לאחר מכן נבחר גולדנברג לשופט בקטגוריית הדיגיטל של פסטיבל ניו יורק. כאמור בינואר השנה, כ-4 שנים לאחר שהוקמה, הודיע גולדנברג כי סוכנות הדיגיטל העצמאית שהקים סוגרת את שעריה.

במשרד הפרסום ענבר מרחב G הרחיבו בשנים האחרונות את השדרה הניהולית שתחת הבעלים מרחב וענבר. את תפקידי המנכ"לים המשותפים איישו בן סבר בתחומי הקריאייטיב ואור גלייכר שהגיע מאדלר חומסקי בכדי לטפל בניהול השוטף והפיתוח העסקי של הקבוצה.

גולדנברג מצטרף לתקן חדש במשרד כסמנכ"ל קריאייטיב דיגיטל וינהל את מחלקת הדיגיטל של ענבר מרחב G לצידו של תום קורן, סמנכ"ל הדיגיטל מדיה של ענבר מרחב G שהגיע למשרד עם רזומה מחברת המדיה יוניברסל.

"אני מאמין שזה משרד עם פוטנציאל ענק ליצור קריאייטיב דיגיטלי ואנשים מוצלחים ששבו את ליבי" מסר גולדנברג.

>> לכל העבודות של אדי גולדנברג במזבלה

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...