בלוג המזבלה
וואלה! באזיט
וואלה! באזיט

ראשוני: וואלה! חדשות תשיק את Buzzit (באזיט) – "מביאים את כל מה שזז ברשת"

כשלושה חודשים לאחר שפורסם לראשונה במזבלה על פרויקט הבאזזרים המתוכנן של אתר וואלה! חדשות, למזבלה נודע כי בימים אלה הערוץ חדש של וואלה! שיקרא Buzzit (באזיט) וירכז את כוכבי הרשת מהפלטפורמות השונות: אינסטגרם, פייסבוק ויו טיוב (Vlogers), עתיד להעלות לאוויר בימים הקרובים.

השם הנבחר בתחילה "הבאזזרים" ככל הנראה נזנח ע"י וואלה! לטובת Buzzit, אולם גם השם החדש מיושן וכזה שאולי מגמד את אלה שיקחו חלק בפרויקט תוך הגדרתם כ"באזזרים", מושג שהוטבע בישראל לפחות, ע"י משרד הפרסום טינק (teenk) של יניב ויצמן, שהחל את דרכו כמפעיל "באזזרים" – צעירים וצעירות שנשכרו ע"י המשרד לקדם תכנים שיווקיים ופרסומיים ברחבי הרשת.

כך וואלה! שינו את שם העמוד ל-Buzzit
כך וואלה! שינו את שם העמוד ל-Buzzit

יתרה מכך, על פי בדיקה של המזבלה עולה כי הדומיין Buzzit.co.il היה בעברו בבעלות משרד הפרסום טינק ושימש להפצת קמפיינים עבור אסם, היינץ, מילקי ועוד שקודמו ע"י אותם "באזזרים" צעירים. הדומיין כיום אינו בבעלות וואלה או טינק, וערוץ "הבאזזרים" החדש יעלה תחת תת-מתחם בוואלה! חדשות.

בדיקה נוספת של המזבלה, העלתה כי בוואלה! בחרו בשיטה הונאתית דומה ל-Mako וקשת, וביממה האחרונה שינו את שם עמוד הפייסבוק "וואלה! כיף" ששימש כעמוד הרשמי של ערוץ המשחקים והפנאי בוואלה! ל-Buzzit. כך שבמועד ההשקה, וואלה! תציג נכס דיגיטלי תואם שישמש לקידום התכנים, עם למעלה מ-127 אלף אוהדים. בתיאור העמוד נכתב: "Buzzit! By walla!news, מביאים את כל מה שזז ברשת".

אז מה יהיה ב-Buzzit של וואלה? בגוף החדשות יעלו מתחם עבור האושיות והדמויות הבולטות בפלטפורמות החברתיות. במתחם יהיה עמוד פרופיל אישי, הצפה של תכני וידאו מטעם אותם יוצרים ועוד. באחרונה החלו בוואלה! לגייס גם את בעלי הקבוצות (Groups) החזקות בפיייסבוק, וזאת לצד פרופילים ועמודים פופולארים. בוואלה! לא התחייבו להכנסות כלשהן עבור המשתתפים בפרויקט, אולם ככל הנראה החותמת של וואלה! על תכניהם הספיקה לרובם. בנוסף, וואלה! תעמיד לרשותם את הפסיליטיז שלה, לרבות אולפן ההקלטות המשוכלל והמודרני של וואלה! חדשות.

בין המבקרים בחודשים האחרונים במשרדי וואלה! כך כל פי מקור באתר: כוכבי הוידאו סמיון גרפמן, דניס צ'רקוב ומישל טרוני, בעלי עמודי פייסבוק פופולארים כדוגמת 'חיילים מצייצים', יוטיוברים ואינסטגרמים מובילים ובעלי קבוצות פייסבוק.

היוטיובר בר רצון באולפן של וואלה! Buzzit
היוטיובר בר רצון באולפן של וואלה! Buzzit
מישל טרוני וסמיון גרפמן בוואלה! חדשות
מישל טרוני וסמיון גרפמן בוואלה! חדשות
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

6 תגובות

  • לא ברור למה זו הונאה אם זה נכס שלהם. לא פה ולא בעמוד של קשת. קצת נשמע שדווקא אתה מייצר פייק ניוז ולא הם

  • לא מצליחה לשתף את הכתבה בפייסבוק, תבדקו אולי יש לכם תקלה באתר…

  • השם שכתוב מתחת לתמוה הראשונה בכלל לא נכון שם כתוב היוטיובר בר רצון באולפן של וואלה! Buzzit

    והשם הנכון הוא בן רצון

  • השם בתמונה הראשונה היא לא נכון שם כתוב היוטיובר בר רצון באולפן של וואלה! Buzzit
    השם שכתוב שם הוא לא נכון והשם הנכון הוא בן רצון

הוסיפו תגובה