בלוג המזבלה
עדי סופר תאני והדובר זמיר דחב"ש
עדי סופר תאני והדובר זמיר דחב"ש

אחרי שלושה שברחו – דפני וגנר היא היחצנית של פייסבוק ישראל ב'שלום תל אביב'

דפני וגנר (Daffy Wegner), בוגרת המכללה למנהל היא היחצנית החדשה של פייסבוק ישראל במשרד היח"צ שלום תל אביב שבבעלות זמיר דחב"ש ורינת פרידמן. אל שלום תל אביב הצטרפה וגנר בספטמבר 2017 ועם פרישתה של ג'ולי יפה, משמשת וגנר כמנהלת היח"צ החיצונית של פייסבוק ישראל, תחת השותפה רינת פרידמן שקיבלה לידיה את תקציב פייסבוק ב-2013.

שלושה יועצי תקשורת ב'שלום תל אביב' שטיפלו בתיק פייסבוק ישראל בשנתיים וחצי האחרונות עזבו את תפקידם או יותר מדוייק – ברחו, כל אחד רק חודשים ספורים ופחות משנה לאחר שנכנס לתפקיד. האחרונה לעזוב הייתה ג'ולי יפה, שנכנסה לתפקיד לאחר פרישתה של קודמתה – נועה רון שעזבה לטובת פרטנר והחליפה את מאור אהרוני שהיה היחצן של פייסבוק ישראל ועזב אף הוא לטובת תפקיד אחר.

בשבועות הקרובים פייסבוק ישראל תודיע על מינויה של מנהלת התקשורת של החברה שתשב במשרדיה ברוטשילד 22 בתל אביב, כך נודע למזבלה. המינוי יגיע על רקע הרצון של פייסבוק ישראל להעביר את תחום קשרי התקשורת שלה לתפעול פנימי ובמטרה לצמצם את פעילות 'שלום תל אביב' לניהול משברים, נטוורקינג וקידום עצמי של המנכ"לית עדי סופר תאני, שכולל בין היתר גם רכישת כתבות שיווקיות וקידום ראיונות איתה בתקשורת המקומית והעולמית.

הבוקר התפרסם כי פייסבוק ישראל מצטרפת לשורותיה אשת פרסום מוערכת – ניצן אלמוג עברון שמגיעה למחלקת משרדי הפרסום של פייסבוק תחת מרקו מיקיאלי במטרה להגדיל את פלחי הפרסום שמשרדי פרסום ומפרסמים משקיעים ברשת החברתית ובשלל הפלטפורמות שלה.

מ'שלום תל אביב' ופייסבוק ישראל סירבו להגיב.

הוסיפו תגובה