בלוג המזבלה
אינראקטיב
אינראקטיב

אחרי שנרכשה ע"י RNTS, אינראקטיב הישראלית משיקה סניף חדש בבייג'ינג

חברת הפרסום במובייל הישראלית אינראקטיב (Inneractive), שנרכשה במרץ השנה על ידי 'RNTS מדיה' הגרמנית בכ-72 מיליון דולר, מודיעה על פתיחת סניף חדש, החמישי במספר והפעם בבייג'ינג, סין. הסניף הסיני מצטרף לסניפים בלונדון, ניו יורק, סן פרנסיסקו והסניף הישראלי, המשמש גם כמטה הנהלת החברה. בסניף הסיני יועסקו 5 עובדים עד לסוף 2016.

הסניף בסין נפתח בהתאם ליעדי הצמיחה של החברה הכוללים חדירה לשווקים חדשים ומתפתחים והגדלת מצבת כח האדם. פתיחת הסניף מתקיימת במקביל להשלמת הליכי המכירה לחברת RNTS שרכשה את אינראקטיב בסכום של כ-70-80 מיליון דולר, ובהתאם לסיכומים לפיה אינראקטיב שומרת על עצמאותה העסקית בשנים הקרובות.

יוני ארגמן
יוני ארגמן

חברת אינראקטיב מצליחה להציג נתוני צמיחה גבוהים בהרבה מקצב הצמיחה של כל עולם הפרסום במובייל בו היא פועלת. את שנת 2016 היא צפויה לסיים עם צמיחה של למעלה מ- 100% לעומת שנת 2015. עד כה חתמה אינראקטיב על 3 עסקאות עם חברות מובילות ודומיננטיות בענף הסלולר הסיני המפתחות אפליקציות ומספקות כלי פיתוח למפתחים בעולם האפליקציות בהן iHandy, Cheetah Mobile ו-Apus.

השוק הסיני, אליו נכנסת כעת אינראקטיב לפי נתוני מרקטווצ' הוא אחד השווקים הצומחים ביותר בעולם עם 574 מיליון משתמשים סלולריים בשנת 2015 וצפי של 704 מיליון משתמשים עד לשנת 2018, כשכל משתמש, מחזיק בממוצע ב-3 מכשירים סלולריים. המכירות דרך ערוצי תקשורת דיגיטליים מוערכים בכ-506 מיליארד דולר וצפויים לשלש את עצמם עד לשנת 2019. מפרסמים השקיעו בשנת 2016 מעל 22 מיליארד דולר, פי 3 מאשר בשנת 2014 והצפי הוא להכפלה של הסכום עד לשנת 2020. השימוש במדיה הסלולרית גדל ב-2016 בשיעור של 68% אפילו מהיר יותר מקצב הגידול בשוק האמריקני.

יוני ארגמן, סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה עסקית באינראקטיב: "זה לא חדש שהשוק הסיני הוא מהצומחים בעולם והאתגר להשתלב בשוק עם תרבות וחוקי משחק שונים כל כך עצום. אנחנו מגיעים לשוק הסיני עם הרבה מאוד ביטחון במוצר וביכולת שלנו להוסיף ערך לכל מי שיעבוד אתנו. אני מאמין שהנוכחות הפיזית וגיוס עובדים מקומיים יסייעו לנו להעמיק את דריסת הרגל שלנו ולצמוח בקצב מהיר יותר בשוק זה".

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה