בלוג המזבלה
חגית קמין ושרון שפירא
חגית קמין ושרון שפירא

חגית קמין ושרון שפירא מרדיו אקו 99FM הם אנשי השיווק של חודש יוני 2016

איגוד השיווק הישראלי מכריז החודש על צמד זוכים בתואר אנשי השיווק של החודש; חגית קמין, מנכ"לית רדיו ECO 99 FM ושרון שפירא, סמנכ"ל התוכן של התחנה. הזכייה בתואר מגיעה לאור השקה מוצלחת של אפליקציית המוזיקה eco99music, שזכתה לפופולאריות רבה בחנויות האפליקציות ובאחוז השמעה גבוה באתר עם מאות אלפי הורדות ומאזינים.

אפליקציית eco 99 fm
אפליקציית eco 99 fm

האפליקציה שמתאימה למאזינים מוזיקה לכל מצב, היא מהלך דיגיטלי פורץ דרך וראשון מסוגו בישראל, שכלל גם תהליך מיתוג מחדש והשקת אתר, באמצעות סוכנות חוליגנס (Hooligans) של מקס שצ'רבקוב, שהר לוינשטיין ומרים מושינסקי.

ההשקה הוכיחה את עצמה כהשקעה מוצלחת ומניבה, עם עלייה משמעותית בנתוני ההאזנה וזמן שהייה ממושך בפלטפורמות הדיגיטליות של תחנת הרדיו, הרבה מעבר ליעדי ההשקה הראשוניים שהציבו לעצמם, כך נמסר.

eco99fm היא תחנת רדיו שפונה לקהל צעיר ומדורגת בצמרת טבלת ההאזנות בקרב קהל היעד. רצועות המוזיקה של התחנה מאופיינות בקו מוזיקלי אחיד של להיטים מכל הזמנים. לפני כשנה החלה התחנה ביישום אסטרטגיה והצבת מטרות לעלייה באחוזי ההאזנה, הובלת שוק הסטרימינג ומוניטיזציה. התחנה ביקשה, והצליחה, לנפץ את תקרת הזכוכית הטריטוריאלית והתדמיתית האופיינית לתחנת רדיו אזורית, ותוך חודשים ספורים שברה את ההגמוניה של התחנות הארציות הוותיקות ו"המיושנות".

מועדת השיווק נמסר: "חגית קמין ושרון שפירא הובילו מהלך חדשני שהביא למהפכה ברדיו eco99fm, ומשפיע רבות על צרכני המוזיקה בישראל. נתוני האזנה גבוהים במיוחד והתברגות בצמרת סקר ה-TGI, לצד נתונים מרשימים במיוחד לאפליקציה ויצירת מנוע צמיחה כלכלי לרדיו, הובילו את השניים לזכייה משותפת בתואר של אנשי השיווק של החודש".

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה