בלוג המזבלה
שיר פינטו, צילום: אנסטסיה שמואלוב
שיר פינטו, צילום: אנסטסיה שמואלוב

רני רהב מאחוריך: שיר פינטו עם תקציבים חדשים, בהם דרינק אובר של נוה פארמה

סוכנות היח"צ של היחצן הצעיר שיר פינטו (22) ממשיכה לתת פייט למשרדים גדולים ממנה ומגייסת מספר תקציבים חדשים, ביניהם "Drink Over" (דרינק אובר) של חברת התרופות 'נוה פארמה' (Naveh Pharma); תוסף מלחים וחומצות אמינו ייחודי לשימוש לאחר צריכת אלכוהול.

דרינק אובר מסייע בהקלה על תופעות ההנגאובר ועל התאוששות מהן, על ידי זירוז תהליך הפירוק של האלכוהול העודף "לתוצרי הלוואי" אותם הגוף יכול לעבד בקלות. בכך הוא מפחית את ההשפעות השליליות של האלכוהול.

שיר פינטו דוברות ויחסי ציבור
שיר פינטו דוברות ויחסי ציבור

תקציב 'נוה פארמה' טופל עד לאחרונה במשרד יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי של רני רהב, כך שמדובר בהישג משמעותי עבור 'שיר פינטו דוברות ויחסי ציבור' שכבר אחראי על ייצוגם של כמה מהגופים והדמויות מהמדוברות בישראל.

גם תקציב היח"צ של מעצבת האופנה הצעירה אורי מינקובסקי (15) בעלת המותג OM מצטרף לחוג ללקוחותיו של פינטו, שמטפל כיום במערך היח"צ של סוכנות 'רוברטו', חברת 'שרוטונים', המאסטרו צביקה פיק, קבוצת חיי הלילה 'נוקס', כוכבת הנוער נועה קירל, השחקנית והדוגמנית מורן אטיאס, הדוגמנית סופיה מצטנר ודוגמניות מובילות נוספות.

נוה פארמה הוקמה בשנת 1996. החברה עוסקת ביבוא, פיתוח, ייצור ושיווק של תכשירים רפואיים ומוצרי בריאות בישראל. מוצרי החברה נמכרים בכ-1,300 נקודות מכירה פרטיות ומוסדיות (קופ"ח, בתי חולים וכו') בכל רחבי הארץ.

מותג OM החל את דרכו בשלהי 2014 ונמצא בבעלותה של אורי מינקובסקי, ביתו של מעצב העל ירון מינקובסקי. בשנתיים שחלפו מינקובסקי הספיקה לייצר כבר מספר קולקציות, לפתח קו אופנתי המייחד אותה ואף להציג בשבוע האופנה 'Gindi TLV' ובתצוגה של עמותת וראייטי.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

5 תגובות

הוסיפו תגובה