בלוג המזבלה
יוסי ארדמן
יוסי ארדמן

יוסי ארדמן מונה למנהל תחום הדיגיטל של 'אלקטרה מוצרי צריכה'

קבוצת 'אלקטרה מוצרי צריכה' בעלת הרשתות המובילות; מחסני חשמל, שקם אלקטריק, אייס (ace) ואוטו דיפו, מודיעה היום על מינויו של יוסי ארדמן לראש תחום הדיגיטל של הקבוצה, ארדמן מגיע לאלקטרה עם ניסיון של 6 שנים כמנהל תחום דיגיטל ב-AO, מאתרי הקומרס המובילים בבריטניה.

במסגרת תפקידו יהיה ארדמן אחראי על קידום אסטרטגיית ריבוי הערוצים שמובילה החברה בעולמות הדיגיטל. בתוך כך, פעילות החברה באינטרנט, קידום וניהול התוכן באתרי הסחר המקוון של הרשתות מחסני חשמל, שקם אלקטריק, אייס ואוט-ודיפו. עוד יהיה ארדמן אמון על ניהול אסטרטגיית המדיה החברתית של כלל המותגים.

אלקטרה מוצרי צריכה
אלקטרה מוצרי צריכה

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, מסר: "במהלך שנת הפעילות הראשונה של אתר הסחר המקוון של מחסני חשמל הוא כבר מהווה 3% ממחזור המכירות של כלל הרשת". על מנת להגיע ליעד שהצבנו בתחום הסחר המקוון של 15% ממחזור המכירות השנתי עד 2019 בכל רשתות הקבוצה" קלימי מוסיף: "החלטנו לגייס את יוסי ארדמן שהינו מומחה בתחום הדיגיטל בענף קמעונאות החשמל הבינלאומי והוכיח את הצלחתו באתר הסחר המקוון הגדול בבריטניה".

ארדמן (35) כיהן בשש השנים האחרונות כמנהל תחום הדיגיטל של חברת (AO.com (Appliances Online, המפעילה את האתר הגדול ביותר בבריטניה למכירת מוצרי חשמל. החברה, המתחרה בענקיות כדוגמת אמזון, נוסדה בשנת 2000 והונפקה ב-2014 בבורסה בלונדון בשווי של 1.2 מיליארד ליש״ט.

ארדמן הוביל את אסטרטגיית המותג והמדיה החברתית של האתר, שנכון להיום מספר העוקבים שלו בפייסבוק עומד על למעלה מ-2 מיליון. בשנתיים האחרונות החברה אף הצליחה להרחיב בהצלחה יתרה את פעילותה למדינות נוספות כמו גרמניה והולנד.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...