בלוג המזבלה
ליאו ברנט
ליאו ברנט

הישג מרשים לליאו ברנט ואדם פולצ'ק שזוכים בתקציב הפרסום של רולטיים ורשת חנויות אימפרס

הישג משמעותי נוסף למשרד הפרסום 'ליאו ברנט', משרד הדגל המחודש של קבוצת פובליסיס ישראל בניהולו של אדם פולצ'ק, שאחרי הזכייה בתקציב ברגר קינג הנחשק, זוכה לקבל גם את תקציב הפרסום של קבוצת רולטיים בעלת חנויות אימפרס (Impress).

תקציב רולטיים, יבואנית מותגי שעונים ותכשיטי היוקרה שמפעילה גם את רשת חנויות אימפרס יפרד בסוף 2016 ממשרד הפרסום ענבר מרחב G שירש את התקציב במסגרת הטמעת פעילותו של משרד הפרסום פוקס גורן גלעדי.

אדם פולצ'ק
אדם פולצ'ק

על פי 'אייס', סיום ההתקשרות של רולטיים עם ענבר מרחב הוא פועל יוצא של הפקדת תקציב רכש המדיה מחוץ למשרד הפרסום ובידיו של עמי קדם, בעלי חברת סמארט מקבוצת פובליסיס ישראל.

את 2017 תפתח רולטיים בעבודה עם משרד הפרסום ליאו ברנט, אף הוא מקבוצת פובליסיס ישראל, כך שמדובר במעבר טבעי של התקציב שעתה יטופל גם פרסומית וגם במדיה תחת קורת הגג הענפה של קבוצת Publicis ישראל.

בבחינת ליאו ברנט מדובר בפתיחה מרשימה של 2017 כשהמשרד מצליח לגייס כבר בתחילת השנה תקציב בעל נפח פעילות משמעותי במדיה. גיוס הלקוח החדש מצטרף למספר הצלחות מדוברות של המשרד בגזרת התוצרים, כשהשיא היה מהלך ה'סופגניקינג' של ברגר קינג לקראת חג החנוכה. מהלך פיתוח מוצרי שנהגה במשרד והצליח תוך 48 שעות להגיע לנפח תקשורתי יקר ערך שנאמד במיליוני דולרים רבים, עם איזכורים מרובים בכלי התקשורת המובילים בעולם.

דניאל רחום, מנהלת השיווק והפרסום של קבוצת רולטיים, מסרה: "אנו מודים לענבר מרחב G על עשייה משותפת ונפלאה. כמו כן שמחים להתחיל את 2017 עם ליאו ברנט, בשנת 2017 נתמקד בהרחבת הפעילות התקשורתית והשיווקית של מותגי הקבוצה שהם המובילים בעולם וכמו כן של הרשתות השונות כגון אימפרס, תומס סאבו וסווטש שיפתחו חנויות נוספות במהלך 2017".

אדם פולצ'ק, מנכ"ל ליאו ברנט מסר: "בהצלחה לרולטיים ולליאו ברנט".

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה