בלוג המזבלה
אלונה שטיין
אלונה שטיין

דירקטורית 2.0: אלונה שטיין מצטרפת לשדרה הניהולית של Blonde 2.0

איילת נוף ומוטי פאר, בעלי חברת הדיגיטל PR המדוברת 'בלונד 2.0', מביעים אמון באחת העובדות הבולטות של המשרד – אלונה שטיין, שמצטרפת לשדרה הניהולית בתפקיד דירקטורית יח״צ ותקשורת. שטיין (28) בעלת תואר ראשון בביולוגיה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, הצטרפה לבלונד 2.0 לפני כשלוש שנים כאשר בשנתיים האחרונות שימשה כסופרוויזרית של המשרד. כדירקטורית, תצטרף לצוות הבכיר של המשרד ותפעל לחזק את יכולותיה של החברה בשווקים בינלאומיים.

במסגרת תפקידה, הובילה שטיין בשנים האחרונות את התרחבות פעילות בלונד 2.0 בישראל, תוך ניהול מערך היח״צ של לקוחות הדגל של המשרד, בהם: StoreDot, Sirin Labs, Singulariteam, Applause, Zebra Medical Vision, ועוד. בשנה האחרונה קידמה מסיבות עיתונאים בעולם ביניהן השקת הטלפון של Sirin Labs שהתקיימה בלונדון, בהשתתפות כתבים ועורכים מכל העיתונים המובילים בעולם. ההכרזה זכתה לכיסוי תקשורתי נרחב בכ-900 עיתונים וערוצי טלוויזיה בינלאומיים.

בלונד 2.0
בלונד 2.0

במקביל למינוי, בלונד 2.0 צפויה להמשיך בשנת 2017 את הצמיחה המשמעותית של השנים האחרונות. למזבלה נודע כי החברה מתכננת לפתוח משרד נוסף בארה״ב, שיצטרף למשרד שהוקם בבוסטון בשנת 2014. כפי שפורסם, לאחרונה זכתה בלונד בתקציב היח"צ של WAZE בישראל והרחיבה את מצבת הטאלנטים שלה עם גיוסו של כתב הטכנולוגיה הבכיר צחי הופמן.

מוטי פאר, מנכ״ל משותף ב-Blonde 2.0: "הצטרפותה של אלונה להנהלה הבכירה של בלונד 2.0 היא צעד נוסף בבניית התשתית הניהולית של החברה ותסייע להתרחבות הגלובלית, וליכולת הייחודית שלנו לספק לסטארטאפים וחברות טכנולוגיה כיסוי תקשורתי בינלאומי".

בלונד 2.0 היא סוכנות יחסי ציבור בינלאומית עטורת פרסים בעלת משרדים בבוסטון ותל אביב. תחת הנהגתם של איילת נוף ומוטי פאר (שדורגו כשניים מעשרת המשפיענים של הסטארטאפ ניישן על ידי מגזין פורבס) פועל צוות המונה 25 יועצי תקשורת המתמחים ביחסי ציבור מקומיים ובינלאומיים לסטארטאפים, חברות טכנולוגיה וקרנות הון סיכון. בין לקוחות החברה Waze, Viber, Playtika, Airobotics זברה מדיקל ויז׳ן, StoreDot, JFrog, אמדוקס, קרן רודיום, קרן סינגולריטים ועוד.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה