כולם רוצים לעשות את חן טל: צינור לילה – יוליאן לוינסון מאיים על עומרי חיון בתביעה בטענה שגנב את הטאלנטית

hen_tal_promoted

חן טל, יחצנית המסיבות הפרובוקטיבית היא מכרה זהב, גם אם רק באופן זמני עד אשר יקרוס על כוריו. בשבוע שעבר פורסם במזבלה ובסטטוסים ברחבי הפייסבוק על בלוג חדש של טל באתר הרכילות החדש יוליאן טי.וי (Yulian TV) של יוליאן לוינסון אשר כנראה החליט לפתוח זירה מול פורטל הרכילות של עומרי חיון. הפוסט הראשון של טל בבלוג 'לא קל להיות חן טל' עורר עניין רב ועל פי הערכות כמה עשרות אלפי גולשים נכנסו וקראו את סיפורה "המרתק" שגוללה הדמות הפרובוקטיבית.

לפני כיומיים, עקרה טל לבלוג הרכילות של עומרי חיון לאחר שזיהו פוטנציאל הצלחה הדדי, מצד אחד חיון ירוויח כסף במתן במה לאושיית הרשת אשר מתהדרת בלמעלה מ-100,000 עוקבים בפלטפורמת חברתיות שונות, כוח אשר אין לזלזל בו מבחינת יכולות תעבורה ומצד שני טל, תזכה לחשיפה גבוהה ולבמה נרחבת יותר בקידום הבלוג החדש. יוליאן לוינסון, אשר התעורר למשמע הבשורה הרעה על עקירת הטאלנטית, החל בהליך משפטי כנגד חיון ובין היתר טען להפרת זכויות יוצרים מצידו. צפו בסיפור המלא מתוך כתבה ששודרה הערב בצינור לילה וזכתה לטייטל 'חנטלגייט'.

יוליאן לוינסון מסר למזבלה: "צינור לילה ערכו את הראיון כך שיראה שאנו רבים על חן טל. חן טל לא מציאה גדולה וגם לא אבידה גדולה. עומרי חיון העתיק חומרים ללא בקשת רשות אם היה מבקש היה מקבל, אפילו את חן. אנחנו עתידים להיות ערוץ טלויזיה ( כרגע במגעים עם חברת יס לגבי כמה פרויקטים) לעומרי נאחל בהצלחה! והתביעה בדרך!".

צפו גם: חן טל ופרשת הסרטונים והתמונות שהופצו באפליקציית הוואטס-אפ

חן טל ועומרי חיון
חן טל ועומרי חיון

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

  1. ליפי דעתי היא שפיצית עולמי עם עמוד שידרה חזק וטוב מאוד שהיא שמה זין על דעות של אחרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים