מזבלה.קום

רץ עכשיו ברשת: לראות ולא להאמין! חניה רגילה הופכת לחניית נכים תוך כדי שהרכב חונה במקום כחוק

filerundsa

תיעוד וידאו בלתי נתפס של הסבת חניה רגילה לחניית נכים תוך כדי שהרכב חונה במקום כחוק ולאחר מכן נגרר, אשר הועלה לרשת לפני כחצי שעה על ידי הילה בן ברוך תופס תאוצה ויראלית מטורפת בפייסבוק. צפו בתיעוד הוידאו השערורייתי וקראו את הסטטוס הויראלי של בן ברוך.

קופי פייסט מהסטטוס של בן ברוך: בבוקר יום ראשון בערך בשעה 12 בצהריים חזרתי עם רכבי אל ביתי אשר ביהודה הלוי בתל אביב והחנתי את רכבי ממש מתחת לבית. החנייה הייתה כחוק, במדרכה המסומנת כחול לבן, אפילו עם תו חנייה אזורי. אני חונה כבר קרוב לחצי שנה ברחוב (הרי שם אני גרה) ומכירה היטב היכן מותר להחנות והיכן אסור. באותו ערב, בערך בשעה 22:00 הייתי בדרכי אל הרכב בשביל לצאת לעבודה. ההפתעה הגדולה שחיכתה לי שברה את כל השיאים והתקשתי להאמין למראה עיניי- הרכב שלי לא היה במקום בו החנתי ובמקום זאת קיימת עתה חניית נכה – עם סימון חניית נכה באותו מקום בו החנתי.

מיותר לציין שחניית הנכה לא הייתה שם כשהחנתי (הרי שהיה שם כחול לבן) וסרבתי להאמין למראה עיניי. התקשרתי אל חברתי שהייתה איתי בעת חניית הרכב, מנסה לוודא שלא השתגעתי או נהייתי סנילית, וגם זו אישרה שהחנינו בכחול לבן. באותם רגעים עוד חשבתי לתומי שגררו לי את הרכב כי היו חייבים לעשות את החנייה, אך כיצד ייתכן שעושים דבר כזה בלי ליצור איתי קשר? הרי שיש לוחית רישוי על הרכב וניתן להתקשר, ליצור קשר עם בעל הרכב, ולבקש להזיז את הרכב.

התקשרתי נסערת למוקד 106, לשאול לפשר הדבר וכיצד ייתכן שתושב, אשר חנה כחוק, קם לגלות שרכבו נגרר ללא שום התראה. המוקדן אשר דיבר איתי, ענה לי בחוצפה מסעירה אף יותר. המוקדן היקר אמר לי שאני משקרת, שהוא לא מאמין לי ושהוא ממש מטיל ספק בדבריי. רק כשהרמתי את קולי וסערתי במשך עשר דקות הסכים המוקדן היקר להאמין לי. תודה רבה.

שאלתי מה עושים במקרה כזה, ו-המוקדן הדריך אותי נהדר כיצד להכנס לאתר עיריית תל אביב ולמלא טופס עם בקשתי. אמרתי לו שזה לא הגיוני שאני צריכה עכשיו לשלם 350 ש"ח על עלויות גרירה וזה ניסה לשכנע אותי שאין ברירה אחרת (כמובן שיש, אבל מה אכפת לעיריית תל אביב לעשות עלינו כסף קל).

פתאום באמצע השיחה נזכרתי שבכלל יש אפשרות שגם נתנו לי דו"ח, האמנתי באמת ובתמים שזה לא ייתכן שגם רשמו לי קנס, הרי הם ראו שהחנתי בכחול לבן וכמה מניאקים אפשר להיות? התקשרתי ביחד עם המוקדן שיחת ועידה אל חניון הדולפינריום (אליו נגרר הרכב). גם שם השירות היה נפלא (הכוונה שכלל המון צעקות במעט שהספקנו לדבר) ואם עד כה לא האמנתי למה שקורה התבשרתי כי נרשם לי דו"ח, על חנייה בחניית נכה, על סך 1000 ש"ח! פשוט הקש ששבר את גב הגמל. הודתי למוקדן על השירות הנפלא וניתקתי את השיחה.

למחרת בבוקר הלכתי אל בניין משרדים מול ביתי (ומול איפה שעכשיו קיימת חניית הנכה), על מנת לברר של מי החנייה ומתי עשו אותה. למזלי הרב, אולי רב מאוד, גיליתי כי קיימות מצלמות אבטחה לבניין. איש חברת האבטחה היה נחמד מאוד והסכים להראות לי את החומר המצולם שהעלתי לכאן. אזרחים, תושבים וחברים יקרים – הקליקו פליי. פשוט לראות ולא להאמין. לבכות או לצחוק. בזמן שרכבי חונה בכחול לבן, מגיעים 2 עובדי עירייה ומסמנים סביבו את חניית הנכה! צ'יק צ'ק גם שינו את צבע המדרכה מכחול לבן לאפור. ככה. בפשטות. תוך 5 דקות הפכו אותי לעוברת על החוק. פשוט בריונות ובזיון שטרם נראו בעיריית תל אביב. הרי שיש שם 2 עובדים! אף אחד מהם לא שם לב שעומד שם רכב? לא יכלו להרים שנייה טלפון? להתריע? כמובן שלא. כי מה אכפת להם? הם רק באו לעבוד.

הרכב עמד שם שעתיים תמימות, חונה בחניית נכה, עד שהגיעה הגברת "פנינה ב". זו פנינה, הפקחית הנכבדת, אשר פוקדת את רחוב יהודה הלוי מדי יום (ואני יודעת זאת כי כבר קיבלתי כמה וכמה דוחות מהגברת) גם היא לא הנידה עפעף. ששה לאכוף את החוק ולעשות עבודתה הנאמנה. גב' פקחית פנינה ב', האם עצרת לשניה לחשוב? הרי שאת מכירה את הרחוב כמו כף ידך. את יודעת שחניית הנכה לא הייתה שם יום קודם לכן שעבדת. אבל לא. עיריית תל אביב מצ'פרת את הפקחים בחופשות והטבות, כמה שיותר כסף לקופה יותר טוב. הופ. נרשום עוד דוח ונקרא גם לגרר. הרי רק באתי לעבוד.

עד כה, ה"עבירה" שלי עומדת על סך 1350 ש"ח. ככה. בלי למצמץ. כל אחד בא, עשה את העבודה שלו, ולא עצר לרגע להפעיל שיקול דעת. אבל למי אכפת? העיקר שעיריית תל אביב מצצה לנו עוד קצת את הדם ואת הכיס. מזלי הרב מאוד שיש לי את הצילומים, אני לא רוצה בכלל לחשוב על אנשים אשר קרה להם מקרה דומה ושצריכים עכשיו ללכת להוכיח את חפותם ללא שום הוכחה. עיריית תל אביב אתם פושעים. אתם גנבים. אתם פושעים בתושבי העיר מדיי יום עם מערך הפקחים שלכם ומערכי השירותים והמחלקות. אתם בניתם בירוקרטיה אשר כל תפקידה לגנוב לנו כסף ולהתיש אותנו. אתם לא אוכפים שום חוק, אתם מייצרים תרחישים שכל מטרתם לפשוע במי שמחזיק רכב בעיר הזאת. עם סכומים לא הגיוניים, עם עובדים מתוסכלים שפשע לקרוא להם "נותני שירות", עם הרבה השקעת אנרגיה באיך להפוך אותנו לאומללים יותר.

אני לא מתכוונת לשתוק, ולא לרגע אחד, וגם לא לנוח ולא להרגע. אני אפתח בהליכים משפטיים על העוול ועוגמת הנפש, אבל יותר מכל על העבירות שלכם. ואני קוראת גם לכל מי שקורא את הפוסט הזה להפיץ אותו הלאה, לא לשתוק אם קרה לכם מקרה דומה, פשוט לא להתייאש. כל מי שמכיר עיתונאי/ שדרן/ איש תקשורת שיכול להתעניין בזה נא לתייג. הגיע הזמן שנתעורר ונעצור את הטירוף הזה שנקרא "עיריית תל אביב – בשבילכם בלי הפסקה".

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

 1. "בני-האדם ,- משמידים את היערות שהם ביתן של חיות הבר, כדי לגדל מזון לפרות ולתרנגולות. את הפרות והתרנגולות הם שוחטים ואוכלים. מרוב אכילת בשר, הם ס הגיב:

  "בני-האדם ,-
  משמידים את היערות שהם ביתן של חיות הבר,
  כדי לגדל מזון לפרות ולתרנגולות.
  את הפרות והתרנגולות הם שוחטים ואוכלים.
  מרוב אכילת בשר,
  הם סובלים ממחלות.
  כדי להתמודד עם המחלות,
  ..הם הורגים עוד בעלי-חיים —–במעבדות-….

 2. אנחנו חנינו (בירושלים אומנם) בכחול לבן וכשקמנו בבוקר גילינו כי צבעו את המדרכה לאדום לבן ולנו יש קנס… ערערנו ולמזלנו הערעור התקבל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים