מזבלה
החומרים שמעולם לא ראיתם ואולי טוב שכך #1

החומרים שמעולם לא ראיתם ואולי טוב שכך #1

בין לבין שקדנו היום על הכנת מצגת גרילה ושיווק חוויתי שנעביר בימים הקרובים ללקוחותינו הזיבלונים ולקבוצות סטודנטים. אני אוהב לעשות מצגות ועוד יותר אוהב שגיא מעביר אותן (עכשיו גיא יעשה לי פרצוף) אבל הדבר שאני הכי אוהב הוא לנבור בכל טריליוני התיקיות במחשב ולגלות דברים מוזרים שתועדו במהלך הפקות הגרילה ומעולם לא יצאו החוצה. מצאתי כמה כאלה ואני אשים אותם מדי פעם ובשעות ביזאריות בבלוג, ראו הוזהרתם. התמונה הפסיכית הראשונה שאציג היא של בחור חביב שבמהלך קמפיין פיילוט Frixion החליט לפנק את המצלמה בחשיפת עכוזו. ואיך אפשר בלי – קליק לפול סייז.

טוסיק

9 תגובות

 • אני אישית הייתי ממליץ להוריד את התמונה לפני שהבחור יגלה שהטוסיק שלו מופיע באיזה אתר ויחליט לתבוע או "להטביע – את עצמו. אלא אם כן הוא חתם מראש על חוזה שבו הוא מוותר על הזכויות על הישבן שלו (ללא ספק צריך להיות חוזה משעשע. משהו בסגנון
  בית כלא 🙂 )

 • [Comment ID #19837 Will Be Quoted Here]

  מאחר ולא רואים את הפנים שלו, אין בזה בעיה חוקית, כי אף אחד לא היה מזהה אותו, אילו לא היה תובע. (אלא אם התחת שלו מפורסם).
  מי שכן יכול לתבוע זה הבחור שעומד לידו.

  נכון שאני מעצבן? 😀

 • [Comment ID #19852 Will Be Quoted Here]

  אם כבר להתקטנן, אין שום עילה לתביעה מצד אף אחד מהמצולמים, מכייוון שהם צולמו ברשות הכלל.

 • ולמה אתם חושבים שזה מעניין אותי, אני חייב להודות שזה לא מוסיף כבוד לחוכמה שלכם והמקוריות שלכם בשיווק גרילה.ראו ערך הקולב והבושם. אין טעם לחזור ולהראות את כשלונות העבר. זה לא מוסיף…
  ובעניין המשפטי הבחור פשוט חשף את ישבנו מבלי לשאול מה איך כמה ולמה. אני הייתי מוסיף את שמו וגילו ומהן הפנטזיות שלו. אולי איך שהו זה היה מוסיך עניין לניסיון כושל בלהבהיר את חשיבותו של עט מוזר זה, שמוחק את החסרונות הבולטים של אדם המחפש אחר עניין במציאות שאינה מחייבת אותו לנהוג לפי פרמטרים נאותים כלפי הסביבה.
  פשוט תסירו אותה רוב הזמן הלקוחות מחפשים אישורים בפרויקטים שלא מגישים ולכן הם "פה".
  ואני מדבר מניסיון בתחום אחר לחלוטין.
  אוהב אתכם אבל אכנס לנעליים של לקוח הייתי מעיף אתכם לכל הרוחות

 • זיהתי את הבחור לפי התחת שלו, ה אומר עלי משהו?

  (אבי, נראה שמשהו זז בך כשצפית בעכוזו של הנער. רילקס, הוא לא תקע נאד. קצת נסחפת, אחא)

הוסיפו תגובה