מזבלה
היום זה יום מצויין לתלות את עצמך (על קולב)

היום זה יום מצויין לתלות את עצמך (על קולב)

לקריאת הפוסט המלא הקליקו כאן. קבלו את סרטון המייקינג אוף+ של קמפיין הקולבים של כריסטינה אגילרה. אם אתם בעניין של איכות אז אתם מוזמנים להקליק כאן ולצפות בגירסת ה-HQ של הסרטון או קליק כאן לגירסת ה-HD (לפסיכים בלבד) באתר יו טיוב.

וכמובן יש גם פרינט מסכם + בונוס ששלחנו לפרז הילטון (קליק לפול סייז):

כריסטינה אגילרה

פרז הילטון

ישנה איזו אימרה אובדנית שהולכת ככה "לראות את נאפולי ולמות", אז זה בערך מה שהרגשנו כששחררנו לאוויר עולם הגויים את דבר קמפיין הקולבים של כריסטינה אגילרה. לרגע אחד הזוי הרגשנו שאנחנו את שלנו עשינו וסוף סוף העזנו לצאת מגבולות הגיזרה ולהודיע לכל העולם, אישתו והפרסומאי שלו: "כדאי שתתחילו לשים לב אלינו".

בתקופה האחרונה למדנו על עצמנו משהו חשוב ואפילו חשוב מאוד. בחודש האחרון ובפרט ביממה האחרונה הופיעו למעלה מ-500 אייטמים, כתבות, דיונים ופוסטים ברחבי העולם על קמפיין הקולבים שעשינו לכריסטינה אגילרה, באותו הרגע שבו מחוג ה-Google Alerts התחיל להתחרפן וזיבלונים התחילו לשלוח לינקים, מצאנו את עצמנו חושבים רק על דבר אחד ויחיד – שעשינו צדק עם האמון והתקציב של הלקוח. באותה שנייה של השראה הבנו שהיצירה האמיתית והראוייה לשבח היא זו שבאה מהלב ולא זו שנוצרת מתוך רצון לזכות בפרס או הוקרה.

מעבר להנאה הטמונה בעבודה משותפת עם אנשים טובים ומוכשרים (החברות בשלמור תקשורת והחברים בוובסנס) ובהתנהלות יומית מול לקוח שמתחבר למושג 'פנאן', אין כמו לנטוש את עמדת האאוטלוק, לקחת הפוגה מישיבות, ללבוש את ה-Guerrilla Face ופשוט לצאת החוצה ולחוות את עבודת השטח. להזיע, להיחתך מאיזו גדר, לשתות משקאות אנרגיה כמו מטורף כי צריך לתפקד ב-2 וחצי בבוקר ולקלל את הרגע שבו הצענו ללקוח "לעשות קמפיין עם שמיליון קולבים", כל זה שווה את הרגע המיוחל שבו אנחנו מתחברים לצרכן, יוצרים איתו דיאלוג ומבינים בדיוק באותה שנייה למה בחרנו להיות פרסומאים. לא צריך מדדים, לא אינדקסים של מכירות, לא סקרים ולא מסמך כתוב בשביל לדעת שזה הצליח, באותה שניה קריטית, כשהיא מרימה את הקולב, מריחה את הדוגמית ומחייכת, אנחנו מבינים את המשמעות האמיתית של פרסום גרילה.

אתר BestAdsOnTV בחר בקמפיין כ-Best Outdoor והצמיד לו מדליה חביבה. אנחנו לא מתביישים לומר שזה מאוד שימח אותנו שקמפיין ישראלי נוסף מייצג ענף שלם בכבוד הראוי לו:

bestadsontv

ואולי אף מייצג מדינה שלמה (מתוך אד-פאלפ):

ADPULP

יהודים שווים: אורי ארד רשף, נדב רביב, טל מאיר, אליאב מנדלסון ומר עידו מימון, הכוונה כנראה אליכם, כי באותו פרסום הופיעה תמונה שלכם עם קולבים.

יהודי חם

סייקו מאשינה: הנה טוקבקיסט שמצא קשר בין קולבים להפלות.

abortions.jpg

רוצה שגיא יעשה לך ילד? טוקבקיסטית שיודעת לפנק במילים חמות…

פרסומאי גאון

תמיד עניין אותנו לדעת מה תאילנדים (תאילנדית?) חושבים על גרילה:

כריסיטנה אגילרה, תאילנד

אין על המילה Publicidad! עושה חשק:

כריסטינה אגילרה

28 תגובות

הוסיפו תגובה