מזבלה.קום

כי מהאריות של ציון תצא תורה

מזבלה

בשבוע האחרון הבאתי שני תינוקות לאוויר העולם. את התינוק הראשון והחשוב מכל – איתי, רקחתי במהלך 9 חודשים עם המלאכית שלי לורי (גיא פינק אותי בפוסט). את הבייבי השני רקחתי עם גיא ואחרי כמה חודשי צירי PHP אתר Cannes Zions עלה ביום ראשון שעבר לאוויר הרשת.

בשנתיים האחרונות ענף הפרסום הישראלי הפגיז בכל תותחיו הכבדים והקריאייטיבים את הקהילה הבינלאומית, אתר Cannes Zions (שינוי של אות אחת מ-Cannes Lions) הוקם במטרה לתת במה לכל העסקנים הציונים ולקדם את ענף הפרסום והשיווק בעולם. החזון והרעיון שעומדים מאחורי האתר הוא ליצור נקודת יצוא מרכזית של הקריאייטיב הישראלי. בשנה האחרונה עסקנו בין היתר ברקימת קשרים חברתיים עם מאות פרסומאים ובלוגרים מובילים מהעולם. בזכות אותם קשרים, כיום יש לנו את הכלים ואת היכולת להפיץ פרויקטים ישראלים לאלפי מקורות תוכן בחו"ל ובכך להגיע לחשיפה ממוקדת ורחבה. אני לא צריך לספר לכם שמעבר לאהבת הפרסום, אהבת הענף והרצון הכנה לקדמו תמיד היתה חלק נכבד מעצם קיומה של המזבלה. אנחנו נמשיך לפעול לקידום הענף בפרויקטים נוספים שלנו ונמשיך לתחזק באופן שוטף ולאורך זמן את הפרויקט הציוני. אני מזמין את כל משרדי הפרסום לקחת חלק במיזם, לשלוח עבודות, לתמוך ולתת יד בקידום הענף האדיר שלנו בעולם. אני אשמח לקבל "משוב", הארה, הערה, שאלות פאק (FAQ) וכו'… לגבי האתר. קליק ואתם שם.

canneszions

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

11 תגובות לפוסט

11 תגובות

 1. אמרתי את זה על התינוק ה"ישן"
  אומר את זה שוב על התינוק החדש:
  "תתחדש!"
  (:
  יותר נכון – תתחדשו… וסחתיין, נראה מעולה.

  גוש.

 2. כבר בתחילת דרכו של הבייבי, בהודעה אישית למייל של דורי נמסר ש:התלהבתי אחושרמוטה 🙂

  עבודה מצויינת !
  (שם פיצוץ 😉 )

 3. [Comment ID #21455 Will Be Quoted Here]

  מה? מסכן. לא מגיעה לו תקווה?
  הייתי ממשיך אבל כבר הוכרזנו כילדי כאפות פעם, אז אנוח קצת.

 4. אה, ואני מקווה שלנכד שלך יקראו איתמר. שייצא שהוא איתמר בן אב"י… 😉

 5. האמת, שם מעולה. מאז "הפרוטוקולים של זקני ציון" לא התרגשתי כך. אה, וגם איתי זה אחלה שם. גברי אך רגיש, נשמה טובה אך מסוקס, אחד שיזכה באפי (האמת, אפי היה יכול להיות שם שיחוק. בעצם, אפי בן ישראל זאת לא זאת מפרפר נחמד? אופס) ולא יתבייש לקנח בקקטוס.

 6. איזה מזל שהסברת שהשם של Cannes Zions הוא שינוי של אות אחת מ-Cannes Lions.
  עכשיו תסביר מה מקור השם "לורי בן ישראל"… 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים