פרסום ראשון: יוליאן לוינסון הוא היחצן החדש של ענבל אור

יוליאן לוינסון וענבל אור
יוליאן לוינסון וענבל אור

יזמית הנדל"ן ואשת העסקים ענבל אור, בעלי חברת 'אור סיטי נדל"ן' שנמצאת בתהליכי פירוק, עמדה במהלך 2016 במרכזו של סיקור תקשורתי נרחב עקב חשד להעלמות מס ורמאות תוך לכאורה יצירת מצג שווא ומסירת מידע כוזב ללקוחותיה. עתה אור מתחדשת באיש יחסי ציבור חדש, כך נודע למזבלה.

אור שהחליפה בשנים האחרונות למעלה מ-10 משרדי יח"צ, שכרה לפני כחודשיים את שירותיו של איש יחסי הציבור דודי מליץ, שעתיד היה לטפל במשבר התקשורתי אליו נקלעה אור עם מעצרה וחקירת המס שמתנהלת נגדה. באחרונה החליטה רשות המיסים להסיר את החילוטים על רכושה של אור וקבעה כי אין חשד להלבנת הון מצידה, אולם הרשות תמשיך לחקור את עבירות המס המיוחסות שלה.

טרם מליץ, טיפלו באור משרדי היח"צ של רני רהב ורונן צור, שנחשבים לשני השחקנים מהגדולים בשוק היח"צ. כחודשיים בלבד לאחר הרתמותו של מליץ כמנהל המשברים של אור, עולה כי החיבור ביניהם לא הבשיל ועתה אור שוכרת את שירותיו של היח"צן הצעיר והפרובוקטור יוליאן לוינסון, שכבר פורסם לא פעם במזבלה על יכולותיו הערמומיות בתמרון גופי החדשות ויצירת כותרות ויראליות ענפות.

ענבל אור (צילום עצמי)
ענבל אור (צילום עצמי)

בחודשים האחרונים פוקד לוינסון עשרות מלונות ברחבי הארץ, וזאת במסגרת פרויקט תוכן בתחום התיירות שעולה באתר 'אקספרס'. לוינסון אף עתיד להיכנס בקרוב לעולם הריאליטי עם השקת תוכנית לייב בפייסבוק ברוח 'האח הגדול'. למזבלה נודע כי לוינסון ואור כבר עובדים על מהלך תקשורתי שעתיד להיחשף היום.

על סיום ההתקשורת עם אור, מסר מליץ: "מודיע כי משרדי פסק מלייצג את ענבל אור. מודע לכך שהבשורה לא מפתיעה אף אחד. עם זאת, לאור חשיפתי לפרטי הפרשה, אני חייב לומר לזכותה של אור כי ההמולה התקשורתית אינה עושה צדק עם העובדות בשטח. לצערי ולאחר תקופה בת חודשים ספורים של עבודה משותפת, בה נראה היה כי הדברים מתכנסים לכדי שליטה ועבודה מסודרת, חוותה אור משבר שנראה כי הוביל אותה לשורה של החלטות לא רציונליות שאין זה המקום לפרטן. אנו מצידנו אפשרנו לאור להמשיך ולעבוד, אך משזו הפסיקה לשתף פעולה באופן סדיר, אנו מודיעים על הפסקת התקשרות, מאחלים לענבל הצלחה, חשיפת העובדות ושקט לה ולמשפחתה".

עידכון 15:50: לוינסון פירסם בפרופיל הפייסבוק שלו סרטון של אור. לוינסון כתב: "העוקץ הגדול נחשף: ישנן ראיות מוצקות וחותכות. הקלטות אשר מראות ומסבירות מה קרה בחברת "אור סיטי נדל"ן" של ענבל אור ומי עומד מאחורי גניבת המיליונים, הפלת החברות וכניסתה להליך ההפללה של ענבל. הצתת בית הוריה וניסיון חיסולה. מדובר בהונאה הגדולה שנעשתה במדינת ישראל. השתלת גורמים מוסבים כגון: האקרים, אנשי ממסד (מעמ, משטרה, שופטים, עורכי דין, רבנים והרשימה עוד ארוכה)".

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

  1. כל הכבוד ללוינסון שמוכן ככה לעבוד בחינם (הוא צריך להיות תמים אם הוא חושב שיקבל כסף אי פעם)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים