קוויקי: ענבל אור נפרדת מהיח"צן יוליאן לוינסון

ענבל אור (צילום עצמי)
ענבל אור (צילום עצמי)

יומיים בלבד החזיקה ההתקשרות השנוייה במחלוקת בין היחצן הצעיר יוליאן לוינסון לאשת הנדל"ן ענבל אור ששכרה את שירותיו לאחר שלטענתה קיבלה איומים על חייה ובית הוריה הוצת. למזבלה נודע כי לוינסון הודיע לאור על סיום ההתקשורת ביניהם, כאמור יומיים בלבד לאחר "העסקתו".

לטענת לוינסון: "ענבל פנתה אלי בכדי שאספק עבורה שירותי יח"צ, דוברות ופרסום. החלטתי לסיים את התקשרותי מול אור עקב אי הסכמה בנושאי ניהול המשבר אליו נקלעה ובגלל איומים חוזרים מצד משפחתה וגורמים נוספים. בשלב זה אני סה"כ דורש לקבל 40% משכר עבודתי". בנוסף, טוען לוינסון כי לאחר העסקתו זכה לאיומים על חייו מצד "אנשי העולם התחתון".

לפני כיומיים נחשף במזבלה כי איש יחסי הציבור דודי מליץ שנשכר בחודש נובמבר שנה שעברה ע"י אור, הודיע על סיום התקשרותו עם יזמית הנדל"ן שנמצאת בימים אלה במרכזה של חקירת מס. משרדו של מליץ הוא אחד מבין רבים שבחר להפסיק לטפל באור ובעסקיה בשנים האחרונות.

את מקומו של מליץ תפס לוינסון, יחצן פרובוקטור מוכר, שלטענת עיתונאים רבים שידל את אור לפרסם סרטון אימה בו היא מגוללת כי בין היתר קיבלה איומים על חייה. עתה מערכת היחסים הקצרה במיוחד בין אור ללוינסון מגיעה לסיומה. על פי דבריו של לוינסון הוא זה שבחר לסיים את החוזה.

יוליאן לוינסון
יוליאן לוינסון

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

  1. רשמתי לפני יומיים שנחמד מצידו שהוא עובד בחינם. וצדקתי.
    מעניין אם יש יחצנים נוספים שיעבדו בחינם עבור ענבל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים