מזבלה.קום

כתב אישום: היחצן יוליאן לוינסון מואשם בהונאת כרטיסי אשראי > טוען כי "נוצל מינית"

יוליאן לוינסון, מתוך פייסבוק
יוליאן לוינסון, מתוך פייסבוק

איש יחסי הציבור הצעיר יוליאן לוינסון כבר מוכר למרבית מהעיתונאים בישראל, בעיקר בזכות ערמומיותו בהחדרת כתבות פרובוקטיביות לסיקור ע"י מרבית מכלי התקשורת בישראל. אחרי שזומן לתחנת המשטרה בעקבות חקירה שנפתח בעניין ענבל אור, לוינסון ממשיך להסתבך, הפעם הוא ניצב בפני כתב אישום בגין הונאת כרטיסי אשראי.

בכתב האישום שהוגש באחרונה כנגד לוינסון ע"י לשכת התביעות במשטרה רחובות, מיוחסות ללוינסון שורה של הונאות כרטיסי אשראי בסכום כולל של כ-20 אלף ש"ח. לוינסון, שעלה לכותרות בשנה החולפת במספר סיפורים מרכזיים בהם: מכירה הכליה של השדכנית עלנה עמרם, הייצוג של ענבל אור ושורה של סיפורים עם אורית פוקס, טוען כי "נוצל מינית" ומכחיש את ביצוע העבירות המיוחסות שלו.

על פי כתב האישום, לוינסון נפגש לפני כשנה עם אדם בשם א' עימו נסע במונית. א' ששילם בכרטיס אשראי על הנסיעה באפליקציית Gett שהייתה מותקנת בטלפון של לוינסון, ביקש כי ימחק את פרטי האשראי לאחר הנסיעה, אולם האחרון לא מחק ועל פי הטענות השתמש באשראי וביצע 15 נסיעות במוניות בסכום כולל של כ-2,300 ש"ח. בפגישה נוספת בין לוינסון לאדם בשם ג', נטען כי לוינסון צילם את כרטיס האשראי של גיל ואת תעודת הזהות שלו והשתמש במידע בכדי לרכוש מספר סמארטפונים חדשים בסכום כולל של כ-6,500 ש"ח. במקרה אחר, טוען בחור נוסף בשם א' כי לוינסון השתמש בכרטיס האשראי שלו ללא אישור, מנגד טוען לוינסון כי ניהל מערכת יחסים של שולט-נשלט עם המתלונן. בסה"כ הוגשו כנגד לוינסון 4 תלונות מאנשים שגילו כי השתמש לכאורה בכרטיסי האשראי שלהם ללא אישור ובסכום כולל של כ-20 אלף ש"ח.

כתב האישום נגד לוינסון
כתב האישום נגד לוינסון

עו"ד איתן סבג, פרקליטו של לוינסון מסר בתגובה: "יוליאן מכחיש ביצוען של עבירות כלשהן, אולם מאשר קיומה של מערכת יחסים לא שגרתית עם המתלוננים. לטענת מר לוינזון, במסגרת מערכות יחסים שקיים קיבל מתנות, אך זאת מתוך רצונו והסכמתו המוחלטת של הנותן. כל הטענות יתבררו בבית המשפט".

לוינסון מסר לאתר נקסטר: "העניינים ישנים. נוצלתי מינית ונפגעתי נפשית. חוזרתי ע"י אותם אנשים. רשויות החוק בחרו שלא להדגיש שם ענייני מין ורומנטיקה כגון יחסי "שולט-נשלט", על מנת לשים מכשול בפני בית המשפט וכבוד השופט. העניינים יתבהרו בבית המשפט".

לפניית המזבלה מסר לוינסון: "מצערת אותי העובדה שאנשי "מקצוע" ממערכות מובילות המתימרים להיות עיתונאים מסלפים עובדות ובוחרים להציג מצג שווא. לא חדש שמקנאים בי ורודפים אותי. המותג יוליאן לוינסון ככול הנראה מדבר בעד עצמו. ה"חדשות" הן למעשה ישנות. מדובר ב 4 אנשים אשר חיזרו אחרי תקופה ארוכה מאוד ונהגו לתת לי מתנות שונות על בסיס קבע. הקשר בנינו היה במסגרת "אדון ועבדו" כאשר אני "האדון". כל הרכישות נעשו בהסכמה מלאה לצערי הרב הספונסרים התחרטו לבסוף".

תיק: 21390-07-17 // עידכון: נתקבל היום (17.7) צו איסור פרסום (הכתבה עודכנה בהתאם)

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

הוספת תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים