מזבלה.קום

הכל אישי או עוקץ vip? כך חיים אתגר תימרן את היחצן יוליאן לוינסון

המוח - יוליאן לוינסון בפרומו לעוקץ VIP
המוח – יוליאן לוינסון בפרומו לעוקץ VIP

היחצן יוליאן לוינסון הצטלם לתוכנית 'הכל אישי' עם חיים אתגר שעתידה להיות משודרת ביום חמישי הקרוב ב-21:00, אלא שאמש עם שידור הפרומו, גילה לתדהמתו כי בכלל צולם לסרט עוקץ vip שם הוצג כ"מוח" שמאחורי אינספור הונאות סלבריטאים.

מעלליו של היחצן והבלוגר יוליאן לוינסון נחשפו כבר לפני כשנה וחצי במזבלה, דאז הוצג כאיש יחצ ממולח וערמומי שלא בוחל בשום אמצעי גם אם מדובר בפרובוקציה גרידא, בכדי לנצל את הריק העיתונאי ולשלב את סיפורי לקוחותיו בכלי התקשורת המרכזיים בישראל.

לוינסון שהואשם באחרונה בהונאת אשראי וטען להגנתו כי "נוצל מינית", קיבל לפני מספר חודשים הצעה מפתה מחברת 'קסטינה הפקות' ומאיש הטלוויזיה – חיים אתגר, שהציעו לו להשתתף בתוכנית "הכל אישי" (עם חיים אתגר) שמשודרת בקשת 12.

התראיין ל"הכל אישי" אבל יוצג בסרט "עוקץ vip"
התראיין ל"הכל אישי" אבל יוצג בסרט "עוקץ vip"

לפני כשבועיים חזרה התוכנית 'הכל אישי' לעונה שנייה ומדוברת עם רייטינג שנאמד בכ-16% (כ-30K צופים לנקודה) וסוללת אורחים חשובה, בהם פנינה רוזנבלום והיועץ התקשורתי רני רהב. לוינסון כאמור עתיד היה להיות האורח השלישי בעונה השנייה והעניק לאתגר מספר ראיונות נרחבים שנפרסו על פני החודשים האחרונים ובלוקיישנים מרובים.

אלא שאמש עם עליית הפרומו הטלוויזיוני לקידום הראיון עם לוינסון התגלתה בפני היחצן האמת המרה – הראיון מעולם לא יועד להיות בתוכנית 'הכל אישי' עם חיים אתגר וזאת למרות שכך הוצג בפניו לאורך כל הדרך, אלא במסגרת סרט קצר בן שעה בשם "עוקץ vip" שלבינתיים שמו נעלם מלוח השידורים של קשת 12 ובמקומו נכתב "פרטים יפורסמו" לצד הטקסט "סיפורו הבלתי ייאמן של היחצ״ן המפוקפק, שהמציא קשר רומנטי עם אילנית לוי, המציא הריון לאורית פוקס, עבד על ענבל אור, ניצל את עדי הימלבלוי והתעלק על רוסלנה רודינה. סרטו של חיים אתגר".

לוינסון שהרגיש כי נעקץ ע"י חברת ההפקות שלטענתו הסתירה ממנו את סיבת הצילומים האמיתית, החליט לאחר הצפייה בפרומו אמש לסור לתחנת המשטרה ביבנה שם הגיש כנגד אתגר וליאת בר-סתו מ'קסטינה' תלונה בגין קבלת דבר במרמה והתחזות. הבוקר אף שיגר לוינסון אימייל בהול להפקת הסרט בו הודיע כי הוא חוזר בו מאישור השימוש בחומרי הראיון שצולמו.

"אתם רמאים. האישור ניתן אך ורק לתוכנית הכל אישי. מעדכן שהוגשה נגדכם בלילה תלונה על קבלת דבר במרמה (הראיון איתי) והתחזות (אנחנו עוד נראה מי המתחזה כאן). אני רק מחכה שתעשו את הטעות. אין לכם אישור שימוש בשום חומר מטעמי" כך כתב לוינסון באימייל ששלח.

לחיזוק טענותיו כי הולך שולל, צירף לוינסון התכתבות מיולי השנה עם ליאת בר-סתו לפיה בר-סתו אכן הציגה בפניו כי מדובר בראיון וצילומים עבור תוכנית 'הכל אישי' ולא לסרט 'עוקץ vip'. בחתימת במייל של בר-סתו אף הוצג באופן ברור כי היא רכזת מערכת בתוכנית 'הכל אישי' שמופקת ע"י קסטינה תקשורת.

עידכון 11:54: לאחר הפרסום במזבלה, קשת 12 שינו את לוח השידורים והוסיפו את התוכנית תחת שם חדש "הכל אישי – עוקץ VIP". בקשת אף הסירו את הטקסט בו נכתב בפירוש כי מדובר בסרט ולא כחלק מסדרת הראיונות של הכל אישי.

לוינסון מסר למזבלה: "כפי שניתן לראות בניהול המשא ומתן לקראת הצילומים עם ליאת בר סתיו עורכת המשנה של ההפקה סוכם מבעוד מועד על השתתפותי בתוכנית הכל אישי בלבד. בנוסף גם בחוזה בנינו זה סוכם ונחתם. מופתע לגלות שמה-17 ביולי, רימו אותי והוליכו אותי שולל. המתחזים היחידים זה הם עצמם. על ראש הגנב בוער הכובע. חוסר מקצועיות לשמה. אתמול בלילה הגשתי תלונה כנגדם בגין קבלת דבר במרמה והתחזות. בנוסף פניתי לקשת בטענה כי התוכנית מזוייפת והושגה בצורה פלילית, לא מוסרית ולא עיתונאית מצידם. אני רואה זאת מהצד ומכריז בפה מלא כי אין עיתונאות ואין טלוויזיה במדינת ישראל. פשוט בושה".

חיים אתגר מסר למזבלה: "בעניין הזה, כמו כל עניין מקצועי תצטרך לפנות ליחצ קשת".

מקשת נמסר בתגובה: "תכניתו של חיים אתגר ״הכל אישי – עוקץ VIP״ תשודר כמתוכנן מחר בשעה 21:00 בערוץ קשת 12". דוברות קשת סירבה להתייחס מעבר לכך.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

5 תגובות לפוסט

5 תגובות

  1. יואל יקירי,
    אתה כנראה ממש לא מכיר אותי אם אתה חושב שאני פרייארית חחחח… דבר שני, ה״שם״ שיצא ליוליאן באשמתו או שלא באשמתו הוא מוגזם לחלוטין ואין קשר בינו לבין מי שהוא במציאות. זאת בושה ובזיון לאנשים בתקשורת שחוץ מקנאה ורקבון אין בהם דבר וחצי דבר! כל הכלומניקים עם ה״כוח״ להרוס אנשים נמצא אצלהם. המדינה הזאת היא בושה! והתקשורת שבה עוד יותר.

  2. עכשיו הוא תפס פראיירית בשם חן עושה עליה סיבוב יפה .מנצל אותה עד הסוף הבחור פשוט חלאה .

  3. איך אמרת? "רימו אותי והוליכו אותי שולל." טמבל… מה שעישית לכולם עשו לך. רימית אנשים והולכת שולל ישקרן פתולוגי שחי בבועה ולוקח מאמא שלו 50 שקל.

  4. מה זה משנה מהו השם? אם הם רק היו קוראים לזה הכל אישי זה היה בסדר?

    זו תוכנית שנוצרה על ידי מערכת הכל אישי ומשודרת עם כותרת אחרת, מה זה משנה?
    פתאום זה הופך את הראיונות ללא מוסכמים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים