יצירת קשר והעלאת תכנים

ברוכים הבאים לעמוד יצירת הקשר והעלאת תכנים לבלוג. המזבלה עוסקת מאז 2006 בעולם הפרסום, שיווק, דיגיטל, קריאייטיב ויח"צ בישראל. לצד פוסטים מקצועים בנושאי טרנדים, מדרגי מדיה חברתית ועוד, המזבלה היא גם ארכיון הפרסום, הפרסומות והקריאייטיב הישראלי הגדול ביותר עם למעלה מ-150,000 תוצרים בטלוויזיה, פרינט, חוצות ועוד. יצירת קשר עם המזבלה היא עניין פשוט למדי וניתן לעשות זאת באמצעות אימייל, וואסטאפ, טלגרם, טלפון ומשלוח דואר פיזי.


צריכים עזרה עם פייסבוק? בקרו באתר contact-facebook.com וצרו קשר ישירות עם עובדי פייסבוק ישראל, מנכ"לית פייסבוק ישראל ודוברות פייסבוק ישראל, שישמחו לסייע לכם במגוון נושאים. ניתן גם לשלוח אימייל לכתובת: [email protected] או להתקשר: 03-6868688


יצירת קשר עם המזבלה:

אימייל פיזי לצ'קים, דואר דיסקרטי וזימה: קבוצת המזבלה, ת.ד. 23346 ת"א יפו מיקוד 6123301

שליחת תכנים לבלוג: [email protected]

פניות אחרות: [email protected]

טלפון ישיר: דורי בן ישראל קריו, 0545-385332 (יש לכם טיפ? ניתן להתקשר 24/7)

■ הודעות SMS, טלגרם, וואטסאפ וכו > 0545385332 יוזר טלגרם: DoriBenIsrael, למזבלה בטלגרם: Mizbala

טלפון משרד: 077-404-3800

פרסום באתר (גופים בלבד): במזבלה לא מתאפשר לפרסם תוכן שיווקי או באנרים. הקליקו כאן והצטרפו למעגל התומכים של המזבלה והעלאת תכנים לסיקור רציף. הקליקו כאן לפרסום מודעת דרושים.


דגשים לפני פנייה למזבלה:

משרדי יח"צ, מפרסמים ומשרדי פרסום אנא המנעו מיצירת קשר עם המזבלה. לגולשים מן המניין: ניתן לשגר פניות וכו' לכתובת המייל [email protected] בנוסף ניתן לצרף קבצים עד משקל של 13MB. שימו לב שכל פנייה למזבלה כפופה לתנאי השימוש המופיעים מטה.

שימו לב: חל איסור מוחלט לשלוח למזבלה הודעות יחצ באמצעות מערכות אוטומטיות, דיוור, אינפור ועוד וכן הודעות שאינן קשורות לתוכן הסיקור שלה. המשך הפעולות שצוינו יובילו לפרסום שלילי אודותיכם.


עניינים משפטיים, פניות דחופות וצווי איסור פרסום:

נושאים בהולים (חיים ומוות): [email protected]

איום בתביעה: מכתבי התראה בטרם נקיטה בהליכים משפטיים או אישור פתיחת תיק בתביעה, יש לשלוח בדואר רשום עם אישור מסירה לכתובת הבאה בלבד: מזבלה ת.ד. 23346 מיקוד 6123301. שליחת דואר משפטי שלא דרך דואר רשום עם אישור מסירה לכתובת המצויינת לעיל אינו קביל בשום צורה. לאחר שליחת מכתב התראה המזבלה לא תאפשר נסיגה ממנו ותקבלו כאיום מפורש וכניסיון פגיעה בחופש הפעילות שלה, בהתאם לזאת יש לקחת בחשבון ששליחת איום בתביעה או ניסיון להשתיק את המזבלה עתיד לגרור סנקציות ופעולות נגד נרחבות במיוחד. תשאלו את אלה שניסו בעבר, לא מומלץ בעליל.

חדש! להורדת תגובת המזבלה למכתב ההתראה שלכם הקליקו כאן (PDF)

צווי איסור פרסום וצנזורה: ככלל המזבלה מקפידה על החוק ומכבדת את כוחות הביטחון, השיטור ואת הרשויות במדינה. במידה והתפרסם במזבלה תוכן עליו יש צו איסור פרסום, ניתן ליצור קשר טלפוני בכל שעה במספר 0545-385332. יש לשלוח את הצו בטרם ביצוע השיחה. במידה והצו הוצא בפרק זמן של יותר מ-3 שעות ממועד פרסום הדברים במזבלה, יש לשלוח צו עדכני שמתייחס ספציפית לתוכן במזבלה.

דיבה, שיימינג, השמצה: במידה ונתקלתם בבלוג בתגובה מתחזה או כזו שמוציאה לטענתכם דיבה אישית, הרגישו חופשי לפנות למזבלה.

תנאי שימוש באתר, פניות ושליחת חומרים.

תגובה 1

 1. בוקר טוב ויום מבורך

  אמש פתחתי את דף הפייסבוק שלי ונדהמתי לראות כי אתר הפייסבוק מציע לי חברות עם
  רונית אסא כך כתוב אולם התמונה היא שלי
  שצולמה ביולי 2012 בשיט באוניה
  מבקשת את טיפולכם בנדון
  דחוףףףףףףףף
  0532505631 רותי

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.