תנאי שימוש, שקיפות ומדיניות דאטה ופרטיות בבלוג מזבלה.קום

התנאים מנוסחים בלשון "נקבה" אולם הם פונים לכלל המגדרים באשר הם / הן / ____ / ____ / ____ / ____

ברוכה הבאה למזבלה

תנאי השימוש בבלוג המזבלה (להלן: "המזבלה" או "הבלוג" / "mizbala") נכתבו בצורה פשוטה בכדי שכל גולשת תוכל להבינם. מעצם כניסתך לבלוג, הינך מסכימה ומתחייבת לפעול על פי תנאי השימוש המצויינים מטה. באם אינך מסכימה לתנאי השימוש, יש להפסיק את הגלישה באתר על ידי סגירת הדפדפן באמצעות כפתור ה-X.

איסור שימוש

הגלישה בבלוג המזבלה אסורה על עובדות חברות פייסבוק (facebook), טוויטר (Twitter) וגוגל (Google), בארץ ומחוצה לה, או מי מטעמן, לרבות אך לא רק החברות 'שלום תל אביב', 'הרצוג פוקס נאמן' , מיתר ושות', גורניצקי ושות, יגאל ארנון ושות, ועובדיהן. כניסה לא מורשית תחשב לחדירה לחומר מחשב.

עיקרי התנאים

  • המזבלה מתחייבת לשמור על פרטיות הגולשת ולראותו כערך עליון והיא אינה מעבדת או שומרת שום מידע מזהה אודותיה. לצורך הגנה ממתקפות המזבלה משתמשת בשירותי חברת Cloudflare. לפרטים אודות המידע שקלאודפלר שומרת אודותייך לחצי כאן
  • גולשת שמשתמשת בשירות Feedburner של גוגל לקבלת עידכונים מהבלוג בדואר האלקטרוני, יכולה להפסיק באופן עצמאי את קבלת העידכון באמצעות כפתור ה-Unscscribe אשר נמצא בתחתית כל אימייל שנשלח ע"י פידברנר.
  • הגולשת מתחייבת להגיב לתכנים בבלוג תחת כינוי אשר אינו שמה האמיתי של אחרת.
  • הגולשת מתחייבת שלא לכתוב תגובות הגובלות בהוצאת לשון הרע וכן לכבד את הקהילה.
  • המזבלה שומרת לעצמה את הזכות להקפיא כל תגובה אשר תכתב בבלוג.
  • בקשה לבדיקת תגובה תעשה באמצעות שליחת אימייל לכתובת הבאה בלבד: [email protected], עצם שליחת הבקשה אינה מחייבת את בלוג המזבלה לנקוט בשום פעולה וזו תפעל כראות עיניה.
  • בעצם העלאת תכנים (באמצעות טופס העלאת קריאייטיב) ו/או שליחתם באמצעות הדואר האלקטרוני מכל מכשיר שהוא ומכל תוכנה שהיא, לרבות שליחה באמצעות דואר ישראל, דואר רשום, דואר שליחים וכל העברת מסר בדרך זו או אחרת הידועה לאדם, לבלוג המזבלה והבאים מטעמו , הינך מאשרת כי ברשותך זכויות היוצרים על התכנים ומקנה אישור לבלוג המזבלה להפיץ, להעתיק, לשכפל ולהציגם בבלוג ובכל פלטפורמה דיגיטלית או מוחשית ולא תהיה מצידך כל דרישה.
  • המזבלה ליברלית בגישתה לזכויות יוצרים של תכנים פרי עטה והיא מאפשרת שימוש חוזר בהם תוך מתן קרדיט בסגנון "מתוך mizbala.com". במקרים בהם יש לציין קרדיט ליוצר נוסף, תוכלו למצוא את קרדיט היוצר בסמיכות לוויז'ואל או לסרטון שבבלוג. בכל שאלה טרם שימוש, ניתן ליצור קשר לוידוי זכויות יוצרים.
  • על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש בבלוג המזבלה הינו בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב יפו.
  • תקנון זה משתנה מעת לעת.


תודה על שיתוף הפעולה ושתהיה לך גלישה מהנה.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים