מזבלה.קום

תנאי שימוש, שקיפות ומדיניות דאטה ופרטיות בבלוג מזבלה.קום

התנאים מנוסחים בלשון "נקבה" אולם הם פונים לכלל המגדרים באשר הם / הן / ____ / ____ / ____ / ____

ברוכה הבאה למזבלה!

תנאי השימוש בבלוג המזבלה (להלן: "המזבלה" או "הבלוג" / "mizbala") נכתבו בצורה פשוטה בכדי שכל גולשת תוכל להבינם. מעצם כניסתך לבלוג, הינך מסכימה ומתחייבת לפעול על פי תנאי השימוש המצויינים מטה. באם אינך מסכימה לתנאי השימוש, יש להפסיק את הגלישה באתר על ידי סגירת לשונית הדפדפן באמצעות כפתור ה-X.

איסור שימוש

הגלישה בבלוג המזבלה אסורה על עובדות היישויות המוזכרות כדלקמן, בארץ ומחוצה לה: אונבו, פייסבוק, גוגל ,אלפבית, וייז, יוטיוב, טיקטוק, בייטדאנס, טוויטר, אינסטגרם, וואטסאפ, הרצוג פוקס נאמן, מיתר ושות', גרוניצקי ושות', ארנון ושות', פישר ושות', שרף תקשורת, שלום תל אביב, קריגר תקשורת, דבי תקשורת. כניסה לא מורשית תחשב לחדירה לחומר מחשב.

מזבלה זמינה

המזבלה הוקמה ב-2006 והייתה לאחד הבלוגים העצמאים הראשונים בישראל, שגם איגדו סביבם קהילת גולשות איכותית ופעילה. בבלוג עשרות אלפי תכנים, אשר רובם נכתבו ונוסחו, בעיקר בתחילת דרכה של המזבלה, כיומן מקוון בשפה חופשית ובהתאם לרוח התקופה. במידה ונתקלת בתוכן בארכיון של המזבלה שלדעתך מקדם אי צדק מגדרי, מגזרי או עדתי או שיש תוכן אחר שברצונך שנבדוק, צרי קשר באמצעות הכתובת [email protected]

מידע ותנאי שימוש נוספים

  • המזבלה אינה שומרת שום מידע אודות הגולשת. לצורך הגנה ממתקפות סייבר שונות, המזבלה נעזרת בשירותי חברת קלאודפלר. לפרטים אודות המידע ש-Cloudflare שומרת עלייך לחצי כאן.
  • גולשת שמשתמשת בשירות Feedburner של גוגל לקבלת עידכונים מהבלוג בדואר האלקטרוני, יכולה להפסיק באופן עצמאי את קבלת העידכון באמצעות לחיצה על Unsubscribe בתחתית כל אימייל שנשלח ע"י פידברנר.
  • הגולשת מתחייבת להגיב לתכנים בבלוג תחת כינוי אשר אינו שמה האמיתי – המלא או המרומז של אחרת.
  • הגולשת מתחייבת שלא לכתוב תגובות הגובלות בהוצאת לשון הרע וכן לכבד את הקהילה.
  • המזבלה שומרת לעצמה את הזכות להקפיא כל תגובה אשר תכתב בבלוג.
  • בקשה לבדיקת תגובה תעשה באמצעות שליחת אימייל לכתובת הבאה בלבד: [email protected], עצם שליחת הבקשה אינה מחייבת את בלוג המזבלה לנקוט בשום פעולה וזו תפעל כראות עיניה. ניתן גם לעשות פולואפ טלפוני במספר 0545385332.
  • בעצם העלאת תכנים (באמצעות הטפסים השונים) ו/או שליחתם באמצעות הדואר האלקטרוני מכל מכשיר שהוא ומכל תוכנה שהיא, לרבות שליחה באמצעות דואר ישראל, דואר רשום, דואר שליחים וכל העברת מסר בדרך זו או אחרת הידועה לאדם, לבלוג המזבלה והבאים מטעמו, הינך מאשרת כי ברשותך זכויות היוצרים על התכנים ומקנה אישור לבלוג המזבלה להפיץ, להעתיק, לשכפל ולהציגם בבלוג ובכל פלטפורמה דיגיטלית או מוחשית ולא תהיה מצידך כל דרישה.
  • המזבלה ליברלית בגישתה לזכויות יוצרים של תכנים פרי עטה והיא מאפשרת לך שימוש חוזר והוגן בהם תוך מתן קרדיט בסגנון "מתוך mizbala.com". במקרים בהם יש לציין קרדיט ליוצרת או יוצרות נוספות, תוכלי למצוא במרבית התכנים את רשימת הקרדיטים המלאה בסמיכות לוויז'ואל או לסרטון שבבלוג. בטרם השימוש יש ליצור קשר לוידוי זכויות יוצרים והיתר לשימוש בתוכן באמצעות שליחת הודעת וואטסאפ עם הקישור לתוכן שתרצי לעשות בו שימוש למספר – 0545385332.
  • על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש בבלוג המזבלה הינו בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב יפו.
  • תקנון זה משתנה מעת לעת.


תודה על שיתוף הפעולה ושתהיה לך גלישה מהנה.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים