תנאי שימוש, שקיפות ומדיניות דאטה ופרטיות בבלוג מזבלה.קום

התנאים מנוסחים בלשון "נקבה" אולם הם פונים לכלל המגדרים באשר הם / הן / ____ / ____ / ____ / ____

ברוכה הבאה למזבלה

תנאי השימוש בבלוג המזבלה (להלן: "המזבלה" או "הבלוג" / "mizbala") נכתבו בצורה פשוטה בכדי שכל גולשת תוכל להבינם. מעצם כניסתך לבלוג, הינך מסכימה ומתחייבת לפעול על פי תנאי השימוש המצויינים מטה. באם אינך מסכימה לתנאי השימוש, יש להפסיק את הגלישה באתר על ידי סגירת לשונית הדפדפן באמצעות כפתור ה-X.

איסור שימוש

הגלישה בבלוג המזבלה אסורה על עובדות חברות פייסבוק (facebook), טוויטר (Twitter), טיקטוק (TikTok), וגוגל (Google), בארץ ומחוצה לה, או מי מטעמן, לרבות אך לא רק החברות 'שלום תל אביב', 'הרצוג פוקס נאמן' , מיתר ושות', גורניצקי ושות, יגאל ארנון ושות, ועובדיהן. כניסה לא מורשית תחשב לחדירה לחומר מחשב.

עיקרי התנאים

  • המזבלה אינה מעבדת או שומרת שום מידע מזהה אישי אודותייך. לצורך הגנה ממתקפות סייבר שונות, המזבלה משתמשת בשירותי חברת קלאודפלר. לפרטים אודות המידע שקלאודפלר שומרת עלייך לחצי כאן
  • גולשת שמשתמשת בשירות Feedburner של גוגל לקבלת עידכונים מהבלוג בדואר האלקטרוני, יכולה להפסיק באופן עצמאי את קבלת העידכון באמצעות כפתור ה-Unscscribe אשר נמצא בתחתית כל אימייל שנשלח ע"י פידברנר.
  • הגולשת מתחייבת להגיב לתכנים בבלוג תחת כינוי אשר אינו שמה האמיתי של אחרת.
  • הגולשת מתחייבת שלא לכתוב תגובות הגובלות בהוצאת לשון הרע וכן לכבד את הקהילה.
  • המזבלה שומרת לעצמה את הזכות להקפיא כל תגובה אשר תכתב בבלוג.
  • בקשה לבדיקת תגובה תעשה באמצעות שליחת אימייל לכתובת הבאה בלבד: [email protected], עצם שליחת הבקשה אינה מחייבת את בלוג המזבלה לנקוט בשום פעולה וזו תפעל כראות עיניה. ניתן גם לעשות פולואפ טלפוני במספר 0545385332.
  • בעצם העלאת תכנים (באמצעות הטפסים השונים) ו/או שליחתם באמצעות הדואר האלקטרוני מכל מכשיר שהוא ומכל תוכנה שהיא, לרבות שליחה באמצעות דואר ישראל, דואר רשום, דואר שליחים וכל העברת מסר בדרך זו או אחרת הידועה לאדם, לבלוג המזבלה והבאים מטעמו, הינך מאשרת כי ברשותך זכויות היוצרים על התכנים ומקנה אישור לבלוג המזבלה להפיץ, להעתיק, לשכפל ולהציגם בבלוג ובכל פלטפורמה דיגיטלית או מוחשית ולא תהיה מצידך כל דרישה.
  • המזבלה ליברלית בגישתה לזכויות יוצרים של תכנים פרי עטה והיא מאפשרת לך שימוש חוזר והוגן בהם תוך מתן קרדיט בסגנון "מתוך mizbala.com". במקרים בהם יש לציין קרדיט ליוצרת או יוצרות נוספות, תוכלי למצוא במרבית התכנים את רשימת הקרדיטים המלאה בסמיכות לוויז'ואל או לסרטון שבבלוג. בטרם השימוש יש ליצור קשר לוידוי זכויות יוצרים והיתר לשימוש בתוכן באמצעות שליחת הודעת וואטסאפ עם הקישור לתוכן שתרצי לעשות בו שימוש למספר – 0545385332.
  • על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש בבלוג המזבלה הינו בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב יפו.
  • תקנון זה משתנה מעת לעת.


תודה על שיתוף הפעולה ושתהיה לך גלישה מהנה.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים