תנאי שימוש ותקנון לגלישה ושימוש באתרי קבוצת המזבלה

תנאי השימוש של המזבלה מנוסחים בלשון "זכר" אולם הם פונים לכל המינים באשר הם / הן / ____ / ____ / ____ / ____ / וכו. המזבלה לא מאמינה בהגדרות מגדריות.

חשוב מאוד לקרוא את תנאי השימוש בבלוג המזבלה וכל אתריו באשר הם (להלן: "המזבלה" או "בלוג המזבלה" או "mizbala.com") ומעצם כניסתך לאתר/ים הינך מחוייב לפעול על פי הם. באם אינך מסכים לתנאי השימוש, אנא המנע מכניסה לאתר/ים.

איסורים
הגלישה באתרי המזבלה זה אסורה על עובדי פייסבוק אירלנד, פייסבוק ישראל, פייסבוק אינק, או מי מטעמם וספקי השירות שלהם, לרבות 'שלום תל אביב', 'הרצוג פוקס נאמן', מיתר ושות' ותחשב לחדירה לחומר מחשב.

1. כללי

 • בלוג המזבלה מספק עידכוני חדשות בלעדיים וייחודיים על עולם הדיגיטל הישראלי ובפרט על פעילותם של תאגידי האינטרנט הזרים שלמעשה מהווים 90% מעולם הדיגיטל.

2. פרטיות

 • המזבלה מתחייבת לשמור על פרטיות הגולש ולראותו כערך עליון ולא תעביר לשום גורם בין אם מסחרי או פרטי בין אם למטרות רווח או למטרות אחרות שום מידע סטטיסטי-אישי אודות הגולש ללא צו בית משפט. יחד עם זאת המזבלה רשאית להעביר בעל פה ובכתב מידע סטטיסטי כללי אודות היקף הפעילות בבלוג: כמות הגולשים היומית, מספר תגובות, מידע אודות קישורים יוצאים ונכנסים וכו'… לצורך השמת פרסומות בבלוג וקידום פועלה של סוכנות הקריאייטיב, לכל גורם וללא אישור ו/או ידיעת הגולש. בכל מקרה בו בוצעה הפרה בוטה של אחד מסעיפי התקנון ע"י הגולש, רשאית המזבלה לחרוג מתקנון זה ללא אישור ו/או ידיעת הגולש. לידיעתכם, גולשים אשר משתמשים בפונקציית הלייק, פייסבוק קונקט ואפליקציות ושירותי צד שלישי נוספים המוטמעים באתר חושפים את פרטיותם לעיני כול, במקרה הזה אין המזבלה אחראית לכל פגיעה בפרטיות שעלולה להיגרם. בנוסף המזבלה אינה אחראית להפרת פרטיות או כל דבר אחר אשר נגרם כתוצאה משירותי צד שלישי המוטמעים באתר: לרבות גוגל אנאליטיקס, גוגל+, טוויטר, פייסבוק, יו טיוב, אדסנס, קוד רימרקטינג וכו' וכן על ידי קוקיז (עוגיות) אשר מושמות על ידי אותם שירותי צד שלישי.
 • עידכון אפריל 2017: הגלישה במזבלה כפופה למדיניות הפרטיות של פרויקט Shield של חברת גוגל inc, שיושם במזבלה בכדי להגן על שרתיה מפני מתקפות מניעת שירות. במסגרת הפרויקט, גוגל אוספת מידע מסוים, שמאפשר לזהות תוקפים פוטנציאלים וכן גם גולשים שמנצלים את תשתיות האינטרנט בכדי לפגום בפעילות אתרי החדשות העצמאים כמו המזבלה. למידע נוסף Terms of Service for Project Shield.
 • ככלל המזבלה אינה שולחת דיוור שיווקי / ממומן לגולשיה וקבלת עידכונים על תכנים נעשים באמצעות שירותי צד שלישי. אין המזבלה אחראית לדואר פרסומי או שיווקי או זבל אשר נשלח לגולש על ידי גורם צד שלישי כדוגמת: פידברנר, גוגל וחברות מטעמיה אשר עלולות לשלוח דואר זה לרשומים לשירותיה דרך בלוג המזבלה ובכלל. כמוכן אין הנהלת הבלוג אחראית לדואר זבל אשר יתקבל כתוצאה מכתיבת כתובת האימייל בתוכן התגובה עצמו.
 • גולשים המעוניינים להפסיק לקבל תכנים אלה באמצעות הדואר האלקטרוני, רשאים לשלוח בקשה להסרה מרשימת התפוצה לכתובת האימייל: [email protected], פעולה זו תבוצע ו/או תשלחנה הוראות הסרה עד 7 ימי עסקים מיום שליחת אישור על קבלת הפניה. כל עוד ולא התקבל אימייל שכזה ולא נשלח אישור על קבלתו, יראה הגולש כמי שהסכים לקבל תכנים אלו. גולשים אשר נרשמו לניוזלטר של המזבלה, אשר מופעל בשלב זה על ידי שירות פידברנר של גוגל ומעוניינים להסיר את עצמם, יעשו זאת באמצעות כפתור ה-Unscscribe אשר נמצא בתחתית כל אימייל. אין לראות במזבלה אחראית לאי-הסרה מרשימת תפוצה או מכל שירות אחר אשר מופעל על ידי שירותי צד שלישי.

3.תגובות

 • הגולש מתחייב לכתוב תגובה תחת שמו האמיתי או תחת כינוי אשר אינו שמו האמיתי של אדם אחר או קניין שאינו שלו.
 • הגולש מתחייב שלא לכתוב תגובות משמיצות הגובלות בהוצאת לשון הרע וכן לכבד את הקהילה.
 • המזבלה שומרת לעצמה את הזכות לאשר, למחוק ולהקפיא כל תגובה אשר תכתב באתריה.

4.תכנים וזכויות יוצרים

 • בקשה למחיקת או הקפאת תכנים ו/או תגובות תעשה באמצעות שליחת אימייל לכתובת הבאה בלבד: [email protected], עצם שליחת הבקשה אינה מחייבת את בלוג המזבלה לנקוט בשום פעולה וזו תפעל כראות עיניה. בכל מקרה אין לראות בהסרת התכנים מעין אות הסכמה של המזבלה להיותם לכאורה פוגעניים או כאלה אשר לכאורה גובלים בהוצאת לשון הרע או כל סיבה אחרת.
 • בעצם העלאת תכנים (באמצעות טופס העלאת קריאייטיב) ו/או שליחתם באמצעות הדואר האלקטרוני מכל מכשיר שהוא ומכל תוכנה שהיא, לרבות שליחה באמצעות דואר ישראל, דואר רשום, דואר שליחים וכל העברת מסר בדרך זו או אחרת הידועה לאדם, לבלוג המזבלה והבאים מטעמו בכתובות המוזכרות לעיל ([email protected], [email protected], [email protected],[email protected], [email protected] או לכל כתובת רשמית אחרת אשר אוזכרה בבלוג המזבלה ככתובת רשמית, לרבות ת.ד 23346 ת"א מיקוד 61233 או דרך עמודי הפייסבוק של המזבלה באשר הם, הינך מאשר כי ברשותך זכויות היוצרים על התכנים ומקנה אישור לבלוג המזבלה להפיץ, להעתיק, לשכפל ולהציגם בבלוג ובכלל ולא תהיה מצידך כל דרישה לתגמול כלשהו לרבות חלוקת רווחים מפרסומות. בכל מקרה המזבלה לא תראה אחראית לתוכן אשר הועלה / נשלח על ידי הגולש ו/או תוכן אשר נשלח על ידי הגולש והועלה לרשת על בלוג המזבלה.
 • תכניו ותגובותיהם של הגולשים בבלוג מוגנים בזכויות היוצרים של כותביהם ואין הנהלת הבלוג אחראית על תוכן התגובות. מודעות בלוח הדרושים אשר מכילות כתובת דואר אלקטרוני עם סיומת advertising.org.il או כל כתובת אחרת תחת שרתי ה-DNS הבאים: trash.mizbala.com ו-zevel.mizbala.com, הינן בבעלות פרטית של המזבלה ואין לעשות בהן כל שימוש. אין לצלם, לשכפל, להציג, להעתיק ו/או להדפיס בדרך כלשהי אנושית או חייזרית תכנים כלשהם, לרבות תגובות מהאתר, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת המזבלה וכותב התגובה, בכתב ומראש. מודעות הדרושים בלוח הדרושים בבלוג מוגשות בפורמט AS IS ואין המזבלה אחראית לתכנם או לאמיתותן.
 • על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש בבלוג המזבלה הינו בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב יפו.
 • מפעילי המזבלה רשאים בכל עת לשנות את נוסח תנאי השימוש בבלוג וזאת ללא אישור או יידוע הגולש.

ארור מי שהעמיד אותנו במצב הזה שנצטרך תנאי שימוש.

גלישה מהנה.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.