מזבלה.קום

דו יו פ'יל סקסי?

מזבלה

לא יודע מה איתכם אבל אני לא מרגיש שום Sexy בפרינט הזה של ראובני פרידן לקסטרו. אתם כן?

קסטרו - סקסי ג'ינס
קסטרו - סקסי ג'ינס

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

15 תגובות לפוסט

15 תגובות

 1. זאת עצלות ("אה, תפשיטו אותה, ותשימו עליה משהו צמוד, זה בטוח ימכור"). בפעם הבאה שישקיעו חלק מהכסף של הפוטושופ בקייטרינג. כואב הלב.

 2. פרסום מצוין לקידום מודעות לשואה.

  הצד ה"אפרו-אמריקן" שלי שואל – "היי מאמא, איפה הישבן והחזה???".

 3. [Comment ID #25547 Will Be Quoted Here]

  הפרסומאי שבי מתלונן על הרעיון שבפרסומת לבגדים לא רואים בגדים, הגבר שבי מתלונן שלא רואים בעצם שום דבר חוץ מגב יפה והפולני שאין בי מתלונן, כי זה מה שהוא אוהב לעשות…

 4. ועוד משהו – כאן לפחות הדוגמנית לובשת את המוצר. זרמון שמים את בר בחצי עירום, אין שום בגד באזור, רשום FOX וזהו. כאילו מה?

 5. סליחה על הבורות ואני מקווה שמשטרת האופנה לא תעצור אותי, אבל מה ההבדל בין הג'ינס הזה לסקיני ג'ינס? אני מסתכל עליה וזו המילה היחידה שקופצת לי: סקיני.
  בינינו, יש משהו יותר סקסי משמלת קיץ ומחצאית טניס?

 6. איך? איך? איך?

  איך לקחו את המיידלע הלוהטת הזו והפכו אותה לדחליל שנראה כמו אחרי שפגעה בו דלוריאן במהירות של 80 מייל לשעה? פשע פוטושופ חמור ביותר.

  איך הם מכרו ללקוח (לא קל, נכון) כמו קסטרו סלוגן שכאילו נשלף מהבויידעם של הפרסום בשנות החמישים? חזרנו לתקופה שהכותרת מספרת לנו מה הוא המוצר? ועוד בצורה כל כך פשטנית ומוחלטת?

  איך זה שלמרות כל מה שנטחון פה, כל בנות החיב"ר (חולון-בתים/ראשון) עדיין יראו מיני סלב במיני עירום וירוצו לקנות כי זה מה שעושה אותן… מה היה כתוב בשלט ההוא באיילון? סקסי.

 7. מצטרף

  זה שכותבים על משהו שהוא סקסי לא עושה אותו סקסי.

  אין ספק שגל גדות יפה, אבל איכשהו בפרסומת של קסטרו זה תמיד יוצא חלבי מאוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים