כרטיס ביקור קסום

מזבלה

fairy-biz-card-wince.jpgהראה לי את כרטיס הביקור שלך ואומר לך מי אתה. הגיע הזמן לצאת מחוץ למלבן העייף הזה, לתת לכרטיס הביקור שלכם אופי, קונספט, קריאייטיב. כרטיס ביקור, אמור לספר סיפור עליך ועל החברה אותה אתה מיצג. באירועי נטוורקינג (במיוחד בחו"ל) חלוקת כרטיסי ביקור היא מעין טקס. מגיעים עם שתי קופסאות כרטיסי ביקור היישר מבית הדפוס ולא עוזבים את המקום עד שמחלקים אותם לכלל הנוכחים.
יער הפיות היא חנות קסומה ומקסימה אותה אני פוקד מדי פעם במסע הקניות שלי. ולא, אני לא אוסף פיות, אבל אתה יודעים… חברה. כרטיס הביקור של יער הפיות מלהיב אותי בכל פעם מחדש. קריאייטיבי להפליא. כרטיס הביקור: צד קדמי | צד אחורי. מאמר מעניין בנושא כרטיסי ביקור (באנגלית).

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. דורי..
  כשאתה בדרך לקניון רננים, אל תשכח לעצור בחנות סקס ולקנות לעצמך פלאג לתחת..
  הומו..

  כאילו מה.. אתם בכוונה מרימים לי להנחתות ??

 2. אם אתה כבר בעניין של להתרשם מקונספט שהולך עד הסוף ובנאמנות אין קץ – קפוץ לקניון "רננים" ברעננה, קומת החניה – שם שוכנת חנות "היער" – אחותה הגדולה של יער הפיות בסנטר.
  חפש שם את ניר – איש גדול שלבוש כמו רובין הוד / שומר יער / אביר מימי הביניים ובקש ממנו סיור בחנות. בדרך תראה עיצוב מדהים, מוצרים משובבי לב ועובדות חינניות שלבושות כמו נערות מימי הביניים.
  הרגע שבו תסיים את הסיור יהיה אותו רגע שבו תתכנן מתי תהיה הפעם הבאה שתגיע..

  אם אתה רוצה להתעניין מעבר ולגלות איך הקונספטים של החנויות גובשו, אתה מוזמן לפנות לאימייל המצורף (זה שכתוב בסוגריים שאף אחד לא יראה).
  כל טוב,
  פולי והקודר

 3. נחמד, תעשו כרטיס כזה למזבלה:
  בצד הקידמי יהיה כתוב: "אי שם, בין קריאטיב גוסס וצ'יעמום גובר, נמצא האתר שעל אנשי הקופי שומר, יש שם את גיא, דורי והיתר, ואל תשאלו מה הולך אצלם בחדר,תבואו תיראו, ואל תפחדו , במקרה הכי גרוע, את הראש תאבדו".
  בצד האחורי תשימו סתם תמונה של תחת סקסי של אחת הבנות מ- LYNX get.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים