מזבלה
ציידי הטרנדים לכדו אותנו

ציידי הטרנדים לכדו אותנו

מגזין TrendHunter וערוץ ה-TV שלו שיחררו השבוע לאוויר העולם את רשימת ה-Top 10 Publicity Stunts ואת סיקור הוידאו: Viral Publicity Stunts של המחצית הראשונה של 2009. כמה משמח לגלות שקמפיין הקולבים של כריסטינה אגילרה זכה להופיע שם. קול!

17 תגובות

 • זה מעולה בשביל פרומרקט… יש שם כמה דברים שהם עדיין לא גנבו 🙂

  סחטיין על הכניסה של הקולבים!

 • יאללה יאללה.
  גם אם היו תוקעים מליון חתיכות נייר טואלט משומש על כל העצים בשדרות רוטשילד זה היה מסקרן. אני לא מתלהב מהשטות הזאת של לפוצץ את העיר באלמנט מסחרי ואז להתגאות שכולם שמו לב והתלהבו.ברור שישימו לב וברור שיתלהבו. זה לא גאוני ולא נעליים.
  השאלה היא לא כמה באזז הם יצרו אלא כמה אנשים (שלא יושבים על כיסא במשרד פרסום ) באמת זוכרים את המוצר.

 • לעני מגיב, אתה לא הראשון מהתעשייה שאני שומע מדבר ככה,
  ואני אומר
  הקנאה וחוסר הפרגון אוכלת אתכם!!!
  קמפיין גאוני במינימום תקציב, שהביא לבאזז עולמי!
  תן קצת כבוד לחברה שעבדו קשה, הוציאו את הנשמה שלהם – והוכיחו שאפשר גם אחרת…..
  כל הכבוד!

 • פפל היקר!

  את/ה יודע/ת מה? סבבה. אני מתנצל על חוסר הפרגון. כל הכבוד לחברה בפרומרקט שהצליחו לעשות "באזז עולמי". השאלה היא האם חשבת פעם מה זה ה"באזז העולמי" הזה?? אם העולם שבו מהדהד הבאזז הוא עולם הפרסום בלבד אז זה מאוד טופח על השכם של פרומרקט אבל זה לא עושה כלום למותג מעבר לזה.

  כשמתחילים להתלהב יותר מידי מרעיון שהוא רק "סבבה" מייד נוצר מצב של חוסר שאיפה למצוינות. אני חושב שהיה אפשר יותר טוב. אין פה מה לכעוס או להיעלב. זו דעתי האישית ובתור אחד שעבד כבר בתעשיית הקד"מ בעברו אני מבטיח לך שהיה אפשר יותר טוב ויותר מעניין.

 • טעות קשה שלי בזיהוי. מודה ומתוודה.

  לדורי, אייל, פפל ושאר הזבלונים – לא יודע למה חשבתי שזה קמפיין של פרומרקט. אולי מתוך חוסר בקיאות. כך או כך אני חושב שהרעיון בבסיסו טוב ועל זה אני מוכן לפרגן, אבל לא תזיזו אותי מעמדתי שהיה יכול להיות הרבה יותר בועט ומעניין.

  כך או כך, אני שם עצמי בנעליהם של אחרים ומתנצל על חוסר הרגישות.
  ככה זה כשאתה מנסה להיות כמה שיותר זבל בין זבלונים.

הוסיפו תגובה